folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Groupon Veya Zamanlı Alışveriş Scripti ?

Groupon Veya Zamanlı Alışveriş Scripti ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

iyi geceler bu groupon veya işte cupon scriptleri gibi scriptler varya hane geri zaman sayıyor işte bu kampanya bukadar bukadar kaldı gibisındın elinde olan varsa paylaşabilirmı acaba ?

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencbeyin
    gencbeyin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kampanyanın biteceği tarihi belirtiyorsun, aşağıdaki örneklere bitiş tarihini yerleştiriyorsun, onlar sayıyorlar

http://www.flashxml.net/countdown.html

http://www.hashemian.com/tools/javascript-countdown.htm

komple fırsat scripti istiyorsan groupon clone script diye ararsan bulabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

Hocam Eğer bu işi sen yapacaksan yada birisi için arıyorsan 123123 daha düşün derim bu işin içindeyim 1 sene oldu neredeyse ve daha yazılım işi bitmedi 2.yazılım firmasındayız ve buda Tr de pazar payı çok yüksek olan sağlam referanslı bir firma emin ol eşşek yüküyle para verilmesin rağmenn ( nerdeyse ortalama 0 km araba parası ) bir sürü eksik ve mantık hatası ortaya çıkıyor. Konu hakkında nerdeyse doktora yaptım diyebilirim teoride çok kolay. Ver zamanı bitince olsun bitsin ama aslında okadar da kolay değil.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

lucifer tavsiye ler için teşekürler dikkate alırım.gençbeyın çok sayıda clon buldum ama hiç birini kuramadım diceksın acemisin daha önce hiç script kurmadın.yok daha önce çok sayıda script kurdum ama bu gopon scriptlerini kuramadım nedense :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilnatsob
    ilnatsob's avatar
    Erkek

tbt müridi cemnet istedigin scripti kodluyor. hatta bitirdi. ona ulaş istersen.

====>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

LuCiFeR bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam Eğer bu işi sen yapacaksan yada birisi için arıyorsan 123123 daha düşün derim bu işin içindeyim 1 sene oldu neredeyse ve daha yazılım işi bitmedi 2.yazılım firmasındayız ve buda Tr de pazar payı çok yüksek olan sağlam referanslı bir firma emin ol eşşek yüküyle para verilmesin rağmenn ( nerdeyse ortalama 0 km araba parası ) bir sürü eksik ve mantık hatası ortaya çıkıyor. Konu hakkında nerdeyse doktora yaptım diyebilirim teoride çok kolay. Ver zamanı bitince olsun bitsin ama aslında okadar da kolay değil.

-----------------------------

Aynen sana sonuna kadar katılıyorum :))

Gerçekten çok komplike bi sistem ama ben kodlayacağım  :)) 

TBT den bi üye için nasipse bakalım :))

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

hocam kodlarsan ole bişe bizimle de paylaşma gibi  imkanın olcakmı :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

Sniper : Öncelikle şunu belirtmeliyim eğer bu işi paket sisteminde satmayı düşünürsen ve desteğinide iyi verirsen çok iyi paralar kazanabilirsin. Ancak dediğim gibi private shopping ve grup alışveriş olaylarında bazı komplike işler var. Sistemi neyle kodluyorsun eğer işleyiş konusunda yardıma ihtiyacın olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım dediğim gibi 1 seneye yakın bu sistemleri inceledim admin/kullanıcı taraflı kullandım ve sayfalarca döküman / rapor yazdım.

Ve bukadar zamanki deneyimle sadece şunu söyleyebilirim. Eğer bu işi yapacaksan bir süre yazılım firmasının kodladı scripti kullanabilirsin ama sonrasında mutlaka ve mutlaka ya yazılımı kodlarıyla satın alacaksın ya baştan kodlatacaksın yada yazılımcı firmayı ortak olarak şirkete alacaksın ( örnek : markafoni

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bu saatten sonra hala bu işe girmeyi düşünen var mı ki ? Burak Hatipoğlu bile girmeyin deli para harcarsınız artık tekeller söz söyler dedikten sonra bile. Bence girmeyin daha iyi...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

bu saatten sonra hala bu işe girmeyi düşünen var mı ki ? Burak Hatipoğlu bile girmeyin deli para harcarsınız artık tekeller söz söyler dedikten sonra bile. Bence girmeyin daha iyi...

başlık pek açıklıyıcı olmamış galibe beyler benim ihtiyacım olan kod ne için nasıl ne olcak onu istemiyorum sadece kod eger yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum ama tasiyelere ihtiyacım yok !! dedigim farklı bişe yok burak hatipoğlu demiş bunlar önemli degil burak kim ki beni yonetecek olmaz dicek olur dicek saolun tavsiyeleriniz için ama ihtiyacım o degil ! teşekürler..

Toplam Hit: 2439 Toplam Mesaj: 10