folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Grup Yol Denizlerin Türküsü

Grup Yol Denizlerin Türküsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Sana ne battı acep ben onu anlayamadım

Nolmuş sen beni nasıl tanıon anlat da bilem a.q

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    arkadaslar saolsun işin cırkını çıkarmış!Paylaşıma sunulan herşeye belirli bir standartta teşekkür edilir...Ne diye indirmeden dinlemeden 3 gence ' komünist ' kimliklerinden dolayı kötü eleştirilerde bulunuyorsunuz ki?İsteyen dinlemeyebilir...Deniz Gezmiş,Yusuf Arslan ve Hüseyin İnan gibi zamanın Devrim sembolü gençler sizler gibi pc başında ülke savunması yapmadı,ABD'li turistleri ceplerindeki 15 lira ile kaçırdı,koca bir ülke ordusuna 3-5 silah ile karşı koyarak....Karşı koymadaki amaçta bölücülük değildi,sadece 6.filo'yu protesto için!6.filo geldi,72 de denizler asıldı-34 senede değişen ne var acaba?Amerika evlerimize girdi,el-avuç açıyoruz--ABD ye sövenler onların malları olmadan yaşayamıyor artık hayatta!Şu evlerinizdeki pc lerin bile yapım yerine bi bakın!ya abd yada abd sömürüsü bi ülke!Hadi sizler faşizsiniz,hadi siz koministsiniz,yada liberalsizniz,sosyalistsiniz===>Ne yapabildiniz ya bu vakte kadar hee?Ne diye sizin için,gelecek için kendini feda eden o 3 gençe laf edersiniz?Siz kimsiniz olum ha,naptınız ülkeniz için?Alperen misiniz,Milliyetçi misiniz,Solcu musunuz,Nesiniz olum?Naptınız bu vakte kadar?Sol-Sağ denen o kavgada kaç üniversiteli öldürüldü haberiniz var mı,sizin hiç kitabnız elinizde kanlı kaldı mı hee-bir sabah arkanızdan kurşun yediniz mi?Ne diye konuşuyorsunuz hala o gençlerin arkasından?Laflarımı herks alınmasın arkadaslar yorumlarına kızdığım bazı arkadaslar var lafım onlara,öğrenin artık olum kabul edin!Bu ülke onlar gibileriyle ayakta kalacak,sizin gibileriyle değil!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    forumda artık 2 cins konular açılır oldu biri tahrikey iptal olmadan açılan konular yani eski müridlerimizin açtığı konular bunlar seviyeli tartışma ortamlarınıda içinde barındırır yani gerçek tariqat ruhunu 2. çeşit konular ise tahrikey iptal olduktan sonra tariqata giren bizim çömezler diye adlandırdımız müridlerin açtığı konular bunlar ise yararlı bilgilerle beraber bazı saçma ve yanlış yere açılan konular sebebi ile baya kültürsüz tartışmalara sebeb olmaktadır bilmem bana katılan olurmu saygılar...

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    ben o komüsti düz
    Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
Reply With Quote Alıntı yap
  • KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    evet bazen 'çömez'deniler arkadaslar tahribat'a aykırı şeyler yapabilir,sorun o değil--o yanlış yapar biz düzeltiriz-o yapar biz düzeltiriz...En sonunda doğrusunu da öğrenir!(bu arada konuyu açan arkadasın 'ipnedir' ayzısını okumamıştım-o yüzden haksız duruma düşmek istemem,yanlış yapmışsın dostum,onu dememeliydin==konuyu gereksiz küfürle açman tahribata ve sana yakışmayan bi tavır bidaha yapmazsın umarım)

Ama konunun devamında yapılan yorumlarda özellikle siyasi görüşlere karşı çok büyük saygısızlıklar yapılıyor hatta dalga geçiliyor!Bu bundan evvelki konularda da öleydi!Herkesin siyasi görüşü,herkesin imanı kendine gibi bişeydir arkadaslar!Bu konuda yorum yaparken azcık dikkatli olmakta fayda var!Bi önceki yorumda biraz fazla tepki gösterdim galiba,kçbakmayın....

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    ceza sana sonuna kadar katılıorum 'ipne ' yazmasam iyiydi ama bizim lay lay lom gençlik başka türlü olaylara bakmaz

Bir de bazı arkadaslar çok bilmişlik yapıolar

bazılarıda her form a başka başka adlarla üye olup ordan adam kandırıolar san ki

bi tanesi de ben seni tanıom beni söylettirme yazmış ne tipler var yaw :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    bak işte o lay lay lomcu gençlik sana kalmadı yazmasaydın teşekkürümüzü edecektik sağol diyip dinlicektik sırf ibne yazdın diye ne indirdim ne de dinledim sen önce düzgün konusmayı öğren ondan sonra lay laylomculara bir şey öğretmeye kalk

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    ibrahimeren kes ceneni forumda bosuna kirlilik yaratma! kimse indirmek zorunda degil!! baslik acarken dikkatli ol ki bir daha baslik acamayacaksin!
  • Toplam Hit: 1858 Toplam Mesaj: 29