folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder GSM Ve Kablolu İnternet Firma-Tarife-Paket Tavsiye Ve Öneri Konusu

GSM Ve Kablolu İnternet Firma-Tarife-Paket Tavsiye Ve Öneri Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu başlık altından öneri ve tavsiyede bulunabiliriz.

X firması çekmiyor. X firmasının verdiği hizmet berbat tarzı konu harici yorumda bulunmayalım. Konunun amacı fiyat odaklıdır. 

Kırarım boynuzunu !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell 15 GB ve 1.000 DK = 60 lira. Faturalıdır ve taahhütlüdür.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-sari-gunler?

Paketin içeriğinde ;

-5 GB TV uygulamasında geçerli kota vardır. Canlı TV ve film izleyebilirsiniz.

-Fizy'de geçerli 5 GB kotayla müzik. Spotify'a para vermeyip Fizy kullanırsınız.

-Facebook ve Twitter'da geçerli ek 2 GB kota

-Dergilikte bedava dergiler.

Turkcell'in fiyat çizelgesinde en uyguna en dolu paketidir.

Kırarım boynuzunu !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Netgalaksi ihtiyar işi 8Mbps hızlı 200gb kotali taahhütsüz yalın internet 36tl. Turknet 76tl ye çıkınca buna geçtim 6,5mbps ile bağlanıyorum çok video izleyen download yapan biri olmadığından bana yetiyor. MH arayınca telefona kız çıkıyor.

İstanbul ve trakya bölgesine hizmet veriyor.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Netgalaksi ihtiyar işi 8Mbps hızlı 200gb kotali taahhütsüz yalın internet 36tl. Turknet 76tl ye çıkınca buna geçtim 6,5mbps ile bağlanıyorum çok video izleyen download yapan biri olmadığından bana yetiyor. MH arayınca telefona kız çıkıyor.

Bende evde Fixnet 4 megabit 35 liralık olanı kullanıyorum. Kota yok. 4 megabit aşırı yavaş ama evde sınırsız internet olsun diye aldım. Telefondan kotalı internetle olmuyor.

2 sene taahhüt verdim sabit fiyatla devam ediyoruz. Rahat online oyun oynanıyor. YouTube 720p anında açılıyor, 1080p ise başta biraz bekletiyor ondan sonra donma olmadan devam.

Kırarım boynuzunu !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-hos-geldin-5gb

12 ay boyunca haydi gel kampanyası ile 2 GB +
    Belirledikleri illerden geçiş yapanlara yine 12 ay boyunca 2 GB ya da 1000 dakika(siz seçiyorsunuz.)
    Toplamda 35 liraya 9 GB internet.

Kırarım boynuzunu !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-hos-geldin-5gb

Belirledikleri illerden geçiş yapanlara yine 12 ay boyunca 2 GB ya da 1000 dakika(siz seçiyorsunuz.)

Ayrıca; 1 ay sonra fatura kesiminden sonra bu paketten platinum+ hoşgeldin paketine geçerseniz aylık ekstra 5 gb daha veriyor ve paketiniz 2 ye katlanarak toplamda 35 gb dan fazla internetiniz oluyor.

Adımız miskindir bizim, Düşmanımız kindir bizim, Biz kimseye kin tutmayız, Kamu alem birdir bize. Biz dünyadan gider olduk, Kalanlara selam olsun, Bilmeyen ne bilsin bizi, Bilenlere selam olsun...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Bende evde Fixnet 4 megabit 35 liralık olanı kullanıyorum. Kota yok. 4 megabit aşırı yavaş ama evde sınırsız internet olsun diye aldım. Telefondan kotalı internetle olmuyor.

2 sene taahhüt verdim sabit fiyatla devam ediyoruz. Rahat online oyun oynanıyor. YouTube 720p anında açılıyor, 1080p ise başta biraz bekletiyor ondan sonra donma olmadan devam.

Bunlar iyimiş arastırayım bende hep mobilden olmuyor

Türktelekom aile ici 15 gb sınırsız konusma sınırsız sms 79 tl 'den 4 kişiye kadar paket kullanılıyor

C-force tarafından 16/Haz/19 17:50 tarihinde düzenlenmiştir

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

ay sonu bitiyormuş yazık oldu güzel kampanya.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Öyle diyorda günü gelince uzatıyorlar hocam. Sene sonunda kaldırırlar o paketi. Lifecell paketleri çok tutuldu.

Kırarım boynuzunu !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Öyle diyorda günü gelince uzatıyorlar hocam. Sene sonunda kaldırırlar o paketi. Lifecell paketleri çok tutuldu.

ay sonu hattı 1 aylığına ttnete taşıyayım. dediğin gibi inş. uzatırlar yada benzer bi kampanya çıkar herhalde. şu an 4gb gündüz 3gb akşam 750dk 45 lira veriyorum. belirledikleri il listesini göremedim biliyor musun d.bakır var mı acaba ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adana ve Gazi Antep var ama Diyarbakır'ı bilmiyorum. İstersen Bimcell var. Kontörlü. 

11 GB ve 1.000 DK : 40 lira.

https://www.bimcell.com.tr/Content/248/karma-paketler.aspx

mkyb tarafından 16/Haz/19 17:59 tarihinde düzenlenmiştir

Kırarım boynuzunu !