folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gss Sorununu Tesadüf Eseri Çözdüm

Gss Sorununu Tesadüf Eseri Çözdüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Forumda envai çeşit gss ve sgk sorunları bulunmakta. Uzun uğraşlar sonucu sorunu çözebildik. Nerdeyse 170 ile akraba olacaktım. 

Muritler benim sicil numarasını sgk da yanlis  yazmislar tesadüf eseri 170 i aradığımda gözüme çarptı.  Sgk subeden aldigim kagitta sicil numarasına baktifimsa birler basamaginda sıfır yazıyor sgk nin internet sayfasında Sorgulama yaptığımda ise birler basamaginda 0 yok. Bu nedenle hastaneye gittiğimde çalışmıyor olarak gozukmekte idim. Ücretli muayene olabiliyordum. Hizmet Dökümü kagidina baktığımda ise aralıksız primlerim yatmış gözüküyor.  sicil numaralari haliyle farklı gozuktugu için de bana ust limitten GSS odemesi de çıkıyordu. Halen 599.14 lira borç gözüküyor ancak bu silinecek tabi. Sorunu sgk çalıştığım yer çalışma Bakanlığı bulamadı gene kendim buldum.

Aklınızda

a bulunsun 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    Sorguladığımda 600tl borc görünüyordu, ögrenci islerinden öğrenci belgesi alıp mühürlettim sgkya götürüp durumu anlattım.Adam bi kağıt verip doldur dedi.Doldurdum verdim.işlem tamamlandı. Şimdi girince borç filan yok.
    Not : 9. ayda tekrar ögrenci belgesi göturmem gerektigini soyledi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tosun bunu yazdı
    Sorguladığımda 600tl borc görünüyordu, ögrenci islerinden öğrenci belgesi alıp mühürlettim sgkya götürüp durumu anlattım.Adam bi kağıt verip doldur dedi.Doldurdum verdim.işlem tamamlandı. Şimdi girince borç filan yok.
    Not : 9. ayda tekrar ögrenci belgesi göturmem gerektigini soyledi.

Hocam her dönem başı öğrenci belgesi vereceksin birde haziranda okul tatil olduğunda vereceksin ki yazında hizmet alabilesin. Başıma geldiği için biliyorum. Belkide değişmiştir ya. her allahin günü birşey değişiyor. 

Toplam Hit: 1030 Toplam Mesaj: 3