GSS Yapilandirdim Borcum Artti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

inanıyorum ben seçim muhabbetine bi ara silenecek bu borçlar falan :)

o değil konu başlığını okuyunca hemen bi baktım konuyu açan robinson reyiz mi diye :D

bence seçim muhabbetine yaptıkları tek şey birkaç ay önce faizleri silmek oldu. Komple borç sileceklerini hiç sanmıyorum. Eğer silerlerse sonra millet; bunlar zaten siliyor ödememeye devam edeyim anlayışına girerler.

Keşke toptan kaldırsalar lanet sistemi!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

böyle devlete vergi borç ceza fln ödenmez hocam

ödemeyin ödettirmeyin

hasta olmayın kendinize iyi bakın

bunlara vereceğiniz primi yemeyin sabırlı olun kendiniz biriktirin bir köşede

çünkü böyle bir devlet anlayışı dünyada yok olamazda zaten

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Git biyerde sigortalı görünmek için sgk parası öde.

Malum işsizlik var ya onun için cebinden para ödeyip işli görünmen gerekiyor.

Yoksa hükümetin başarı puanını düşürüyorsun işsiz olarak ki hiç hoş değil. Adamlar okadar çalıyor çabalıyor. Senin tembelliğin yüzünden Türkiyede işsiz sayısı fazla görünüyor.

Bir an önce biyere git sgk öde çalışıyor görün.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Yoksa hükümetin başarı puanını düşürüyorsun işsiz olarak ki hiç hoş değil. Adamlar okadar çalıyor çabalıyor. Senin tembelliğin yüzünden Türkiyede işsiz sayısı fazla görünüyor.

şeyhim konuyu niye hortlatıyon :D

Bu arada seçim ayağına silinir diyenler borçlar silinmedi amk. Ödemeyecem bu borcu. Geçen acile gittim 30 lira muayene parası kitlediler. Ödemedim. Reçeteye kitleyin dedim. Reçeteyi alıp arkadaşa verdim işyeri hekimine kendi adına yazdırdı. Öyle saça böyle tarak diyerekten aldım ilaçları :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ödemeyin la, hükümet değişince değişir herşey. Bu ülkede ne doğru dürüst yapılmış ki, sokiyim devlete dicem içeri alcaklar beni

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bi gss toto yapalım kimin ne kadar. kitapsızlar simdide e devlet sifresi koşmuşlar. bin lira olmus.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Benim anapara hala aynı duruyor 3 senedir de şimdi ilerde bu borçlar ödenecek derlerse salağa yatamam heralde dimi? E-devlet doğrulamasını sırf o yüzden koymuşlar heralde.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

TÜİK'e göre %18.6 olan genç işsizlik oranımız OECD raporuna göre % 31.3.

cann tarafından 15/Haz/15 20:09 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
Toplam Hit: 2574 Toplam Mesaj: 29