folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Gta 3(1.0) Versiyonunu Cd"Siz Oynamak =Acil Yardım=

Gta 3(1.0) Versiyonunu Cd"Siz Oynamak =Acil Yardım=

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ico
    ico's avatar
    Erkek
    anakriano bunu yazdı:
    -----------------------------
    yaf bablar benim bi makina vav kafede ne format yiyor ne başka bişi cozdu harbi cozdu naapa bilirim çaresiz görünüo açıldıktan 30 sn sonra tak restart çakıo kendine eleman (aslında virüs olarak yasılsa bu acaip bi dalga yaratır harddisk iptal ehe) sorun nasıl olduysa artıkın bi çare bi çare dünya Metal arşivinden envai çeşit mp3 + klip var içinde olmaz bööle bişe ya nese baiz
    -----------------------------

anakriano geçende buralarda biri ms-dos tan milletin pc yi devamlı restart çeken bişiy yazdığını söledi.

Windows açılmadan başlangıç menüsüne gir ve ms-dos komut işletim ssysytemi seç
    c: promptundaki autoexec.bat klasörünü ms-dos tan edit programı ilen aç ve orda "run runonce -q" yada "exit" yada öle şpheli bişiy görersen onları sil
    .Bazende bilgisay himem.sys si çökünce o onun gibi bir hata verir.Fakat devam etmek için bit tuşa basın der.Makinayı kapatır yada restart çeker.Ama hiç bişiy sormadan restart çekiyorsa birde bios ayarlrını kontrolo et.Gene olmadıysa anlaki senin board ta yada ram lerde sorun var.

Makinanın format yememesi ise tahminimce biri o masaya oturmuş ve harbi kurcalamış.Bir programla olacağını sanmıyorum.Ama doğrudur Makineye öle bişiy yaptığın zaman format filan atamıyon.Benim bir arkadaş yapmasını bilyodu.Walla eğer öle bişiyse benden demesi sen şöle ms dos tan f disk ten iyi anlayan birine ver.(Ve ayrıca bu olay fdisk e oluyor yanlış hatırlamıyorsam)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dracula
    dracula's avatar
    Erkek
    hepinize teşkür özellikle bahar"a
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mikrop
    mikrop's avatar
    Erkek
    Dracula kardes!!! Bu oyunu cd"siz oynayabilmen icin www.cracks.am adresine git.G harfinden Grand Theft Auto"yu bul.Aradigin dosya orada ustelik 8 kilobyte cik :) Hadi kolay gelsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mikrop
    mikrop's avatar
    Erkek
    yaw arkadaslar benim de bir sorunum var.daha once oyunu sorunsuz yukleyip bitirmistim.format attigimda tekrar kurmak istedim ama ikinci cd"yi istediginde data4.cab diye bir dosya istiyor ama ikinci cd"de o isimde bir dosya yok tikandim kaldim yaw.bana yardim edin bi zahmet hadin gorusurukKk :Pp
Toplam Hit: 7445 Toplam Mesaj: 15