folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Gta 5 PC - 82 TL - Voidu.Com

Gta 5 PC - 82 TL - Voidu.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozy
    Ozy's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Forumda birkaç kişinin gta için pusuda yattıgını gördüm fiyat gayet uygun 82 tl nuvo filan varsa iyice aşagıy çekilebilir gta degil ama farklı oyunları aldım güvenilir sitedir

https://voidu.com/game/grand-theft-auto-v

steam key olarak satılmıyor rockstar üzerinden aktif edebilirsiniz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

birde gidin enpara ile alın olsun size bedava :) 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

en para artık 50 liraya kadar iade yapıyor. eskiden sınırlaması yokmuydu ben mi yanlış hatırlıyorum?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

en para artık 50 liraya kadar iade yapıyor. eskiden sınırlaması yokmuydu ben mi yanlış hatırlıyorum?

eskidende 50 tl idi değişmedi. Yalnız bu ürün steamde geçerli değil diyor enpara sadece steam üzerinden alırsan yarısını iade ediyor.Burada işe yaramaz

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozy
    Ozy's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aynen enpara burada çalışmaz o yüzden online alışverişlerde nuvo %25 veriyordu onunla deneyebilirsiniz 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Bekleyin az daha zaten oyun 120 lira civarı düşer kasımda, enparayla yarı fiyatına alırsınız. Nuvo olayını detaylı bilmediğimden böyle bir çözümleme getirdim kendimce.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Arkadaslar kredi kartı ile ödeme yapamıyorum mobilden bi sorunmu var bilen varmı?

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Bu site nedir, ne değildir kesin bir bilgi bulamadım.

Güvenilirliğini arttıracak bir bilgi yok iletişim bölümünde sadece form yardımı ile iletişime geçiliyor.

Herhangi bir sorun olsa muhattab olacağın bir telefon adres bilgisi olmadığı için yaptığın ödeme karambole de gidebilir gibi görünüyor.

Belliki herhangi bir şahısın açmış olduğu bir site şirket ve benzeri bir kuruluş değil bilginiz olsun.

KNOWLEDGE IS POWER!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Inferius
    Inferius's avatar
    Erkek

Bu site bir tek bende mi açılmıyor ?

Inferius tarafından 25/Eyl/15 18:13 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1391 Toplam Mesaj: 9
gta 5 82 tl en uygun