Gümleyici Virüsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berdus
    berdus's avatar
    Erkek
    ok kardeş sana guvenıyom

mademki türksün gösterki ürksün
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    parisli
    parisli's avatar
    Erkek
    helalll babacann
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hayatımda Böyle Güzel Virüs Görmedim Böyle Bir Virüs bence devrim yaratıcak herkes korkucak tabiki FireX de ünlü oluCak :P

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    parisli
    parisli's avatar
    Erkek

babacan hellllaaaaaall olsuın  sana manyak bişii   yaw hallaaaaaall

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bsw
    Bsw's avatar
    Erkek
    demin deneyeyim hesabı indirdim "scan" dedim kaspersky kişnedi..(ses açıktı tırstım anasını satayim..) win32.delf.nx diye bişeyden bahsediyodu.. bu arada konu açıldığında 18 temmuz 2005 miş.. kaspersky'nin olayı algılama mevzusu ise 25 ağustos 2005 yani buda demek oluyor ki virüsünü sonradan eklemişler listelerine, helal olsun arkadaşım nediyek..(ayrıntılara takılmak istemem ama elimde değil derseniz:  http://www.viruslist.com/en/search?VN=Trojan.Win32.Delf.nx )

Keser döner sap döner dün yedim tavuk döner..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

kendi kendine yayılmadığı için virüs diyemezsin abü. sadece zarar veren bir program dersin. virüs dediğin kendi kendine yayıylır.

Sen sana ayığ ol kendine keke.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    FireX
    FireX's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Real_Kurd tamam abi mesaj alındı :D Bir dahaki versiyonunda onuda koyarım ;) Gümleyici 2.0 için neler düşünüyüyorum neler :)) Bu sefer panzehiride olmayacak ( E tabi birazda hasar versin canım :D ) Şu öss yüzünden artık en erken haziran sonları yada temmuz ortaları biter tahminen Gümleyici daha gıcık,daha ipne,daha şerefsiz ve daha bulaşıcı ( duydunmu Real Kurd :D ) olarak geri dönecektir :)) .Saygılarımla..

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesh
    Cesh's avatar
    Erkek
    gerçekten güzel bir program kardeş ellerine sağlık... valla kendi pc imde denedim cidden deli ediyor insanı :) düşmanlarıda deli edicek birşey :P
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    otobürüs diye bir şey vardı ona ne kadar çok benziyor bu ilginç yani :)

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    FireX
    FireX's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    fmk bunu yazdı:

otobürüs diye bir şey vardı ona ne kadar çok benziyor bu ilginç yani :)

Valla kardeş ben otobürüsmüdür nedir öyle birşey duymadım şimdiye kadar.Fakat senin söylediğin şey hakkında araştırma yaptım ve onu yapan kişinin sayfasına gittiğimde dosyanın 15 ağustos tarihinde paylaştırılmaya başlandığını gördüm dikkat edersen ben temmuzun 18 in de bunu bitirip burada paylaşıma açtım.Benimkinin mi onunkine yoksa onunkinin mi benimkine benzediği tarihten belli oluyor...

λ
Toplam Hit: 15273 Toplam Mesaj: 65