folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gümrük İşlerinden Anlayanlar Bakabilir Mi?

Gümrük İşlerinden Anlayanlar Bakabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek

telekom bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocam yasayi bilmem ama ben ingiltere ye giderken 5 kutu sigara goturdum. Free shoptan aldim-sattim. Yol parasi cikti :) Gelirken de 3 tane telefon, 2 laptop getirdim, kimse bir sey demedi. Diger telefonlarin pasaport kaydi piyasada 100 tl ye yapiliyor. Bir sorun olacagini zannetmem.

Saol hocam benim de bu yönde bi niyetim inşallah sıkıntı olmaz.Pasaport kaydı dediğin gibi 70-80 liraya yapılıyor çok sıkntı değil mesele telefonu getirmek...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    ahmedmurad bunu yazdı:

telekom bunu yazdı:
    Hocam yasayi bilmem ama ben ingiltere ye giderken 5 kutu sigara goturdum. Free shoptan aldim-sattim. Yol parasi cikti :) Gelirken de 3 tane telefon, 2 laptop getirdim, kimse bir sey demedi. Diger telefonlarin pasaport kaydi piyasada 100 tl ye yapiliyor. Bir sorun olacagini zannetmem.

Saol hocam benim de bu yönde bi niyetim inşallah sıkıntı olmaz.Pasaport kaydı dediğin gibi 70-80 liraya yapılıyor çok sıkntı değil mesele telefonu getirmek...

sen tellefonları qetir , turkiye de 100 tl ye kayıt yapılıyor ... A.q elemanla konustuk 1.075 alıyo 100 kayıt 1175 e mal edip 1300 satıyolar

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2 telefon getirebilirsin cebinde fakat sadece birini kaydettirebilirsin ben yurt dısında yasiyorum ve buu işlerle ugrasiyorum sürekli  2 adet getirebilirsin fakat sadece dedigim gibi 1 ini kaydettirebilirsin 1 parasporta bir tane kayit.

Toplam Hit: 1556 Toplam Mesaj: 14