folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gün Aşırı Şiddetli Baş Ağrısı

Gün Aşırı Şiddetli Baş Ağrısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arno
    Arno's avatar
    Erkek

Migrendir bendede var nöroloji doktoruna bi görün

Ay Go Yuu Go Wee Go ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

migren sinüzit gözle ilgilide sorun olabilir. onun dısında kulak burun boğaz ve nörolojiye görün. zaten nörolojide temiz cıkarsan direk kulak burun bogaza.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam şiddetli baş ağrısı birçok hastalığın belirtisidir mutlaka özel sağlam bir yere görün (: ne olur ne olmaz tüm sonuçlarını iyice incelettir..

migren geliyor aklıma.. Fakat daha farklı şeylerde olabilir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:
    -----------------------------

cok siddetli bas agrisi cekiyorum sonra burnum kaniyor ve butun agri geciyor, baska bi cozum yok bende.

-----------------------------
    Hemoglobin değerlerin yüksek mi?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sadikcafer
    sadikcafer's avatar
    Erkek

Aynı ağrıdan bendede var. Geçen hafta 4 gün üst üste ağrıdı(bende gece uyandığım zaman felaket ağrı oluyo). Yazdıklarının dışında bende birde mide bulantısı oluyo. Bunun sebebi uyku bozukluğu ve doğru düzgün yemek yememe, gözleri dinlendirmeme, ben bunları tespit ettim. Bilgisayarın başında az oturdum, hergün 8de kalkıyorum, 3 öğğün yemek yiyorum, çok şükür şuan ağrı falan yok.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Bende çok çekiyorum gittim doktora verdiği ilaçları kullansamda etkisi gidince yine başlıyor.O yüzden kullanmıyorum en son gittiğimde burnumda sorun varmış ondan olabilirmiş dedi doktor ama bazen çok aşırıya kaçınca fiziksel bir çözüm var yapıştır kafanı duvara :) 

Eğer tomografide birşey çıkmadıysa hocam gözdende olabilir alerjik de olabilir iyi bir doktora gidip iyi anlatmak gerek.Çünki alerjin varsa parfüm falan sıkarsan yada bazı şeyler başın ağrır alerjiden dolayı yada gözlerde bir problem varsa açıkçası bunların hepsini iyice özel bir doktora gidip sohbet etmek lazım :)))

Ekleme: Ve birazda bilgisayardan kıçı kaldırıp spor yapmak gerekiyor.(Faydasını gördüm)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
Toplam Hit: 2352 Toplam Mesaj: 17