folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Günlerdir Beklediğim Haber Sonunda Çıktı..

Günlerdir Beklediğim Haber Sonunda Çıktı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Resimdeki benzemiş benzememiş kime ne amk ? o.ç öldürüldümü ? öldürüldü bitti işte hepsinin leşi aynı leş.

en güzel orospu çocuğu nefes almayanıdır.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Bu resmi ilk gördüğümde o kadar çok sevindim ki kendi kendime güldüm süper işte bu filan dedim. Sonra 1 dakika düşündüm moralim bozuldu. Farkındamısınız? Terör bizi ne hale getirdi. İnsanların ölmesine verdiğimiz reflexler resmen sevinç olmuş. Tabiki bunda suçlu değiliz. Terör yüzünden verdiğimiz onca şehit yüzünden bu hale geldik ama üzüldüm be arkadaş. Keşke birisi öldü diye sevinmeseydik.

hacım merak etme bizler insan öldüğünde üzülürüz, insanların ölmesini istemeyiz bizde değişen birşey yok. Biz bu vatan üzerinde İNSAN gibi yaşayan herkesi sahipleniriz.

Biz dağdaki çakal leşi vatanıma vatandaşıma zarar verdiği için o çakalın gebertilmesini doğru buluruz.

Biz insanız insanı severiz..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Bu resmi ilk gördüğümde o kadar çok sevindim ki kendi kendime güldüm süper işte bu filan dedim. Sonra 1 dakika düşündüm moralim bozuldu. Farkındamısınız? Terör bizi ne hale getirdi. İnsanların ölmesine verdiğimiz reflexler resmen sevinç olmuş. Tabiki bunda suçlu değiliz. Terör yüzünden verdiğimiz onca şehit yüzünden bu hale geldik ama üzüldüm be arkadaş. Keşke birisi öldü diye sevinmeseydik.

hacım merak etme bizler insan öldüğünde üzülürüz, insanların ölmesini istemeyiz bizde değişen birşey yok. Biz bu vatan üzerinde İNSAN gibi yaşayan herkesi sahipleniriz.

Biz dağdaki çakal leşi vatanıma vatandaşıma zarar verdiği için o çakalın gebertilmesini doğru buluruz.

Hocam ben birşey demiyorum. Doğru her pkklı öldürüldüğünde seviniyorum hatta sevinmeye de devam edeceğim. Ama biraz geniş düşünürsek bizi ne hale getirmişler anlamak zor değil.

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

böyle tipmi olur moruk amına kaymış bir vaziyette sanırım g3 arkadan girmiş o acıyla bu hale gelmiş :D

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

o kucaklaşmadan sonra öldürülmüş 1-2 gün içinde sonradan anlamışlar onun o adam olduğunu :)

öyle diyolardı haberlerde

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    izleyici bunu yazdı

böyle tipmi olur moruk amına kaymış bir vaziyette sanırım g3 arkadan girmiş o acıyla bu hale gelmiş :D

eski model daha güzel giderdi süngüyü sokacan bunlara :T 

ne olursa olsun 1000 pkk lıya karsılık 1 askerimiz bile gitse içim cızlıyor , keşke olmasa keşke , ama biticek birgün skeske bitiricez

Hayat Bizi 61 kenara...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

Hepsi birbirine benziyor zaten..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Hocam ben birşey demiyorum. Doğru her pkklı öldürüldüğünde seviniyorum hatta sevinmeye de devam edeceğim. Ama biraz geniş düşünürsek bizi ne hale getirmişler anlamak zor değil.

bizdeki değişim ne biliyormusun.

önceden daha safiyane bakardık olaylara fakat bu kahpe dölleri vatanı bölme niyetlerini açıkca dile getirmeye başladıklarında damarımıza bastılar ve vatan hainlerine günlerini göstermek gerekti.

Burada veyahut herhangi bir ortamdaki pkk lı ya da sempatizanlara sözüm şu ki umutlarınız her bi bokunuz boşa. Sözde kürdistanı kuramayacaksınız. bunu biz değil önce abd engelleyecek şuursuz pezevenkler. ya siktir olup gideceksiniz yada kökendaşlarınız bok yoluna geberip telef olmaya devam edecekler..

Bizim şehitlerimiz ise peygamberimizin katında yerlerini aldılar..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 5181 Toplam Mesaj: 29