folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Güvenilir BTC Alınabilecek Siteler ?

Güvenilir BTC Alınabilecek Siteler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    Bitkapitale üye olmaya çalışırken unkown error alıyorum hocam, bu hatayı birçok kullanıcı almış olacak ki unkown error için özellikle yardım başlığı açmışlar. Çözüm olarak çerezleri silin denmiş, sildim ancak işe yaramadı.

Dijital parayı reel paraya çevirmek istediğimde belge istesin razıyım ancak ben hızlıca btc alıp işimi halletmek istemiştim ona da belge istedi. İkametgahı da geçtim şu olay nedir hocam allasen :D

iyi bari amuda kalkıp muz yerken selfie istememişler.

@joe_black Bunun çok da mantıksız olmayacağını düşünebildiğin noktaya geldiğinde; merkezi olmayan 2009 yılından bu yana kendini koruyan ve insan müdahalesi olmadan kendi kendine korumaya devam eden bir sistemi anlamış olacaksın hocam :)

rappermcs tarafından 24/Şub/17 10:18 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Bitkapital'in kayıt sistemi bozuk, site beş para etmez.

Koinim kimlik fotokopisi, ikametgah falan fistan istiyor. Anlaşılan Türk sitelerden bi cacık çıkmayacak.

@sancaks 100 dolarlık falan gerekliydi ama western union ile hallettim. Tekrar lazım olursa pm atarım hocam.

ben bitkapital den alış satış yapıyorum hocam sıkıntı yok. zaten https://bitshares.openledger.info/ in alt yapısını kullanıyorlar :)

sadece koinim istemiyor kimlik fotokopisini var olan tüm exchange siteleri dijital parayı reel paraya çevirme noktasında istiyorlar. yani reel para ya çevrim istediğin an mecbursun vermeye:)

Yok öyle bir şey.

Yok diyorsan olan şeklini senden öğrenelim @torpedo_XL hocam?
    Ben çok araştırdım vardığım sonuç bu. belki ben bulamamışımdır.

Bizi bu konuda aydınlatırmısın sezai abi? :)

rappermcs tarafından 24/Şub/17 10:17 tarihinde düzenlenmiştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bitcoin in olayı anonim takılmak değil mi?

kimlik fotokopisi, fotoğraf ne için isteniyor??

@LynXMaSTeR hocam beklediğim soru daha doğrusu sorulması gereken soru bu. Bende sordum :)

Okuyalım sorular soralım cevaplar bulup yorumlayalım. Bitcoin tamamen anonim bir o kadar da herşeyiyle ortada. özetle eğer siz bu bitcoin adresi benim demezseniz yahut bunu belli etmezseniz siz anonimsiniz. çünkü bitcoinler 1A1XSM7cvuD3jiJZZ9V3b6uBDYPqHbREuS şeklinde adreslere gönderilir ve bunlardan alınır. Eğer bu adres benim demezsem anonimim ben.  Özetle bu çok detay var araştırmalısınız okumalısınız. Yine kafanıza takılan birşeyler olursa bilgim dahilinde yardımcı olmak isterim.

Kimlik fotokopisi, fotoğraf konularına gelecek olursa. Bankalarda hepmizin Tl hesapları var değil mi. Bu hesaplara yanlış olmasın 25.000tl üzerinde bir nakit yattığı zaman devlet soruyor nereden geldi bu para diye. bir araştırma soruşturma mekanizması işliyor. Devlet gözünde Bitcoinin bir karşılığı yok. yani bitcoin sattığında bu site senin hesabına 50.000 tl yatırırsa devlet sorduğunda hiç öylesine gönlümden koptu diye bir açıklama yapamaz. Bu bağlamda devletlerin bu sitelerden beklediği istediğ bir yaptırım diye düşünüyorum. 

Eeeee anonimlik nerede? Yukarıda dedim ya 1A1XSM7cvuD3jiJZZ9V3b6uBDYPqHbREuS bu adrese bitcoin gönderirsen bende anonimim sende. He her işlem için ayrı adresler kullanmak gerekiyor örneğin aşağıdaki benim kullandığım adreslerden sadece bir kaçı..

rappermcs tarafından 24/Şub/17 10:16 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Okumak isteyen için de şuda şurada dursun..

http://kamilmehmetozkan.com/wordpress/2013/12/02/anne-bana-bitcoin-gonder/#.WK_uolWLRaR

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

10k lik bir sistem toplansa , 7/24 açık olma durumunda. 

Yıllık btc getirisi ne olur? Tahmininiz var mı? 

Yoksa bu tarafta daa atı alan uskudari geçti mi? :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

10k lik bir sistem toplansa , 7/24 açık olma durumunda. 

Yıllık btc getirisi ne olur? Tahmininiz var mı? 

Yoksa bu tarafta daa atı alan uskudari geçti mi? :)

@Roark hocam neden bitcoin ÜRETMEMELİSİNİZ sorusunun cevabı aşağıdaki video da. he üreteceğim diyene kimse mani değil üretebilirsiniz :)

https://www.youtube.com/watch?v=IQrdsSQF-aU

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Bitkapital'in kayıt sistemi bozuk, site beş para etmez.

Koinim kimlik fotokopisi, ikametgah falan fistan istiyor. Anlaşılan Türk sitelerden bi cacık çıkmayacak.

@sancaks 100 dolarlık falan gerekliydi ama western union ile hallettim. Tekrar lazım olursa pm atarım hocam.

ben bitkapital den alış satış yapıyorum hocam sıkıntı yok. zaten https://bitshares.openledger.info/ in alt yapısını kullanıyorlar :)

sadece koinim istemiyor kimlik fotokopisini var olan tüm exchange siteleri dijital parayı reel paraya çevirme noktasında istiyorlar. yani reel para ya çevrim istediğin an mecbursun vermeye:)

Yok öyle bir şey.

Yok diyorsan olan şeklini senden öğrenelim @torpedo_XL hocam?
    Ben çok araştırdım vardığım sonuç bu. belki ben bulamamışımdır.

Bizi bu konuda aydınlatırmısın sezai abi? :)

Hocam mesajnıı yeni gördüm önceki mesajlarıma bakarken şöyle açıklayayım.

Direk banka transferi tarafında türk sitelerinde böyle bir durumun olması normal ama yabancı exchange sitelerinde böyle bir olay yok. En basitinden localbitcoinsten id vs gerekmeden her türlü alım satım işlemlerini yapabilirsin. Btc-e gibi yerlerden de diğer daha makul online walletlara aktarıp sonrasında paraya çevirebilirsin.

Eğer ben illa anonim olacak paranoyağım diyorsan alım işlemini ininal tarzı diyebileceğimiz debit cardlar ile yaparsın sonraısnda da daha kullanılabilir bir paraya gift card şeklinde veya veya steam parası olarak çevirrisin sonra oyun satarak reele çevirrisin. Biraz dolambaçlı gibi gözüküyor ama sistemini bir kere oturttunmu  internetten havala yapar gibi bu işlemleri otomatiğe bağlarsın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

İsteyenler banka veya kredi kartıyla amuda kalkıp fotoğraf çekilmesine gerek kalmadan, sadece siteye kayıt olup Virwox'tan satın alabilir :)

Adım adım : Önce kartınızla euro veya dolar alıyorsunuz. 

Sonra aldığınız gerçek para birimini sanal para birimi olan SLL'e çeviriyorsunuz. 

Daha sonra sanal para birimiyle BTC alabiliyorsunuz. 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

İsteyenler banka veya kredi kartıyla amuda kalkıp fotoğraf çekilmesine gerek kalmadan, sadece siteye kayıt olup Virwox'tan satın alabilir :)

Adım adım : Önce kartınızla euro veya dolar alıyorsunuz. 

Sonra aldığınız gerçek para birimini sanal para birimi olan SLL'e çeviriyorsunuz. 

Daha sonra sanal para birimiyle BTC alabiliyorsunuz. 

Bu mesajı görmemişim cevabımı vereyimde kullanmadan bilgisi olamdan böyle mesajlar atmayın milleti tongaya düşürmeyin beyler..

Bende size direk kredi kartıyla eth alacağınız bir site söyleyeyim. 1 eth. 78$ iken o site 1 eth. karşılığında 150$  kesiyor. tecrübeyle sabit. 

Toplam Hit: 2532 Toplam Mesaj: 20
btc almak btc satmak btc siteleri