folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Güvenli İnternet Uyarısından Kurtulmak

Güvenli İnternet Uyarısından Kurtulmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hocalar merhabalar, özel bir okulda çalışmaya başladım. Uzatmadan konuya girmek istiyorum bazı sitelere girerken şu şekilde TT nin güvenlik uyarısını veriyor; http://prntscr.com/drqc6o

Bunu nasıl aşarız ? (Hotspot,Zenmate vs dışında).

Belli başlı sitelere sadece izin vermenin bir yolu varmıdır ? Modemden mi ayarlanıyor. Yada Türk Telekom bize özel bi panel mi veriyor oradan güvenli siteleri yasaklı siteleri ayarlayabiliyor muyuz?

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam herhangi bir vpn ile aşabilirsin özel bir kerameti yok ayrıca meb okullarında meb filtreli olan internetleri aşabilmek için psiphon pro lite handler kurman gerekir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

caaanım ajansı bırakıp gidersen öyle engelli onlu bunlu internetle ugrasırsın haktır sana :))) Güzel öğretmenler varsa pasla :D 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

caaanım ajansı bırakıp gidersen öyle engelli onlu bunlu internetle ugrasırsın haktır sana :))) Güzel öğretmenler varsa pasla :D 

ulaaaa :D ahahahahahah :D

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
Toplam Hit: 929 Toplam Mesaj: 4
güvenli internet aşmak