Güvenlik Kamerası Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhabalar

Dairemin önüne merdiven boşluğunu ve asansoru izlemek için 2 adet kamera taktırmayı düşünüyorum  ama teknik bilgim hiç yok 

Nasil bir set almaliyim neye dikkat etmeliyim

Ayrıca telefon üzerinden izlemek istiyorum

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi'nin kamerasından al geç hocam. Kafası 360 derece dönebiliyor telefondan isteğine göre çevirirsin tek kamerayla halledersin olayı.

Öbür türlü yok kameranın montajıydı, yok kablo çekmesiydi, yok kayıt cihazıydı, yok hard diskiydi tonla masraf çıkar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

anlık izleyim, başı dönsün, az biraz kayıt yapsın dersen üstteki gibi x***mi alabilirsin, yok uzun zaman kaydedeyim, arzası falan olmasın, uygun olsun dersen dahua marka tercih edebilirsin. Ortalama olan biten görünsün dersen 2mp 2mm+ civar yeterli olur zaten alanlar dar geniş açıya çok ihtiyacın yok, cam gibi olsun dersen 5-8mp tercih edebilirsin, ayarlardan da bitrate ve fps değerlerini yükseltmek gerekiyor. Bullet falan gerek yok dome tipi al şık görünür, bulletlere ayar oluyorum ben :D Varsa tanıdık kameracıfalan teklif al buraya da at teklifi yorumlarız. Kendin yapacaksan da yardımcı oluruz. 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

para vermeyeceksen idarelik bişey istiyorsan  hiç montaja vs vs para bayılma   https://www.paketkamera.com/

burdan hazır kablosuna kadar dizilmiş 1 set al geç . 

kendin 1 saatte takarsın . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Kamerayi aldim sistemi kurdum yalnız wifi etkinlestiremiyorum

Wifi adaptor aldim versiyon yeterli dediler cihaz için 

Sistem ayarlarindan wifi yi etkin yapiyorum adaptoru takıyorum ama tarama yapınca wifi eşleşmiyor diye uyari veriyor bunu nasil cozebilirim

XVR b NC-604 Modeli

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
Toplam Hit: 886 Toplam Mesaj: 5
güvenlik kamerası