Güvenlik Kamerası Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

Herkese merhaba arkadaşlar,ciddi bir tadilat yapıyorum bahçeli evimde ee tabii kamera koymazsak olmaz her ne kadar evde sağlam koruyucu bir köpek olsada (köpektaparım yada ittapar diyolar ondan işte) yetmez,

Bugün ilgili arkadaş geldi, 2 çeşit marka önerdi ,çok anlamam etmem bir forumda sorayım dedim

1. marka ve model --> Dahua IPC-HFW1230S-S-0360B-S4 2mp 3.6mm Starlight Sdkart Poe Ip Bullet Kamera

2. marka ve model -->Hıkvısıon DS-2CD1043G0-IUF 4 Mp 4 mm Dahili Mikrofonlu Ip Bullet Kamera

sizce hangisi alınır. ayrıyeten 8 kamera için 1 TB hdd yeterlimidir ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Ucuz için 1

Kalite için 2 

Müşteri temsilcisi için #

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErQun
    ErQun's avatar
    Erkek

2. si hali hazırda sürekli kurulumunu yaptıgım cihaz. dahili sesi de gayet başarılı. 1 TB yeterli mi demişin bence en aşağı 2 TB kaliteli bir  güvenlik diski al(yenilenmiş olmasın dikkat et!). 2 TB disk ile 2. markadaki kamera 15fps te 8 adet kamera H265+ kodlama da yaklaşık 15 gün kayıt tutacaktır.

Bazen ne kadar az bakarsan, o kadar çok görürsün!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

cevaplar icin tesekkur ederim,

ucuz icin 1 demisiz ama hicte ucuz degil otekiyle fiyat bakimindan ama bugun aradim 2.cisini tercih ettigini soledim,bakalim havalar yagmurlu ancak hafta sonu takar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    ErQun bunu yazdı

2. si hali hazırda sürekli kurulumunu yaptıgım cihaz. dahili sesi de gayet başarılı. 1 TB yeterli mi demişin bence en aşağı 2 TB kaliteli bir  güvenlik diski al(yenilenmiş olmasın dikkat et!). 2 TB disk ile 2. markadaki kamera 15fps te 8 adet kamera H265+ kodlama da yaklaşık 15 gün kayıt tutacaktır.

15 gun gayet yeterli benim icin, 2 TB yap dedim bu arada

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

https://tr.banggood.com/search/ptz-kamera.html?from=nav

şöyle PTZ özellikli kamera alsan olma mı?

ben 2,5 senedir kullanıyorum. kendi üzerinde hafıza kartı var ama kameraya erişilir çalınır dersen onvif özelliği ile bir nvr cihazına da kayıt yaparsın. PTZ olduğu için uzaktan döndür çevir izle. Ben görüntü kalitesinden gayet memnunum.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

ben 2,5 senedir kullanıyorum. kendi üzerinde hafıza kartı var ama kameraya erişilir çalınır dersen onvif özelliği ile bir nvr cihazına da kayıt yaparsın. PTZ olduğu için uzaktan döndür çevir izle. Ben görüntü kalitesinden gayet memnunum.

dost ,ödemesi yapıldı artık :) ama yinede degerli fikrin için tesekkurler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek

Hazır konu açılmışken dvr ve hardiskim var 2 iç 8 dış siyah renk kamera lazım

anaconda tarafından 25/Mar/22 02:47 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    ErQun bunu yazdı

Sen yetkili bir abiye benziyorsun. Bu kameralar için kayıt cihazı ne önerirsin. 5-6 kameralı bir sistemimiz var, kayıt cihazı arızalandı 1-2 senedir boşta duruyor. Orta halli, kolay kullanılır bir cihaz tavsiye edermisin. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

bende bunlardan aldım çok memnunum. hem görüntü kalitesi hemde motor olayı çok iyi. nereyi istersen çevir izle :d

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 890 Toplam Mesaj: 10
dahua güvenlik kamerası hikvision