folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Güvenlik Kamerasından Anlayan Arkadaşlar Bakabilirler Mi?

Güvenlik Kamerasından Anlayan Arkadaşlar Bakabilirler Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, oturduğum mahalledeki artan hırsızlık olayları sebebiyle güvenlik kamerası alıp oturduğum apartmanın cephesine takmak istiyorum. Takaağım kamera sadece televizyona bağlayıp AV bandından görüntü görebileyim, kayıt olmasın ve bina cephesinde dışarıda kamera bulunduğu için caydırıcılık amaçlı olması benim için yeterli. Bütçe olarak ta 40-80 TL civarında düşünüyorum.

İnternette baktığım sizlerin düşüncesini soracağım kameralar: 

http://www.paketkamera.com/BL-655D-24-IR-LED-Gece-Goruslu-Kamera,PR-540.html

http://www.paketkamera.com/BL-661D-4-PSC-LED-Gece-Goruslu-Kamera,PR-539.html

http://www.paketkamera.com/BL-661D-48-IR-LED-Gece-Goruslu-Kamera,PR-488.html

Not: Balitech markayı bilmiyorum, başka hesaplı önerebileceğiniz kameralar hakkında bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

caydırılık için takacaksan sahte kameralar var kayıt yapmayacaksan gerçek kamera takmanın bi anlamı yok

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek
    goldfinger bunu yazdı

caydırılık için takacaksan sahte kameralar var kayıt yapmayacaksan gerçek kamera takmanın bi anlamı yok

Hocam, sahte kameralar çok popüler oldu, gerek yok. Kayıt yapmayacak. Aşağıdan zil çaldığında ben kapı önünü televizyondan göreyim, kamera üzerindeki infrared ledlerin ışığına bakanlar tırssın tamam...

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

kamera isini gorur ama cozunurlugu dusuk birde lensini 6mm yerine 3.6mm alirsan gorus acin artar ona gore sec bi kamera

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-guvenlik-sistemleri-temiz-cctv-kamera-ioma-as-675-101816594/detay/ hocam kameralar kendimin 30 tlden verıyorum alan arkadaslar var tbtde hepsı memlun sorun olmaz eger sıkıntı cıkarsa bıbebır degısım yaparım 2.el urunler ayak dahıl degıl fıyata ıstersen kablo bnc ve jacklarını da gonderebılırım sadece montaj yapman kalır gerıye kayıt yapmak ıstersende sana dvr cıhazıda ayarlayabılırım ucuz yollu en azından ısını garantıye alırsın bı olay oldugunda keşke dememen ıcın gereklı yardımda bulunurum 

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bende kendime bi güvenlik şeysi yapmayı koydum kafama kendimce.. paranoyak bi yapım var ota boka sağı solu kontrol ediyorum, ev-içi ve ev-dışı 5-6 köşeye kamera koyup, bilgisayarımdan kontrol edip durucam :D

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

bende kendime bi güvenlik şeysi yapmayı koydum kafama kendimce.. paranoyak bi yapım var ota boka sağı solu kontrol ediyorum, ev-içi ve ev-dışı 5-6 köşeye kamera koyup, bilgisayarımdan kontrol edip durucam :D

olur hocam dvr kartı verırız sanada vguardın 8 lı sıstem kurarsın :D sağ sola aşşagı yukarı nereye ıstersen ıstedıgın kadarda kamera baglarız sana :D sen sıkıntı yapma roldtech de çare tükenmez :D

edit: montaj ıstersen onuda yaparız :D

mustafa58 tarafından 20/Eki/12 14:34 tarihinde düzenlenmiştir

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek
    mustafa58 bunu yazdı

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-guvenlik-sistemleri-temiz-cctv-kamera-ioma-as-675-101816594/detay/ hocam kameralar kendimin 30 tlden verıyorum alan arkadaslar var tbtde hepsı memlun sorun olmaz eger sıkıntı cıkarsa bıbebır degısım yaparım 2.el urunler ayak dahıl degıl fıyata ıstersen kablo bnc ve jacklarını da gonderebılırım sadece montaj yapman kalır gerıye kayıt yapmak ıstersende sana dvr cıhazıda ayarlayabılırım ucuz yollu en azından ısını garantıye alırsın bı olay oldugunda keşke dememen ıcın gereklı yardımda bulunurum

-------------------
    Hocam pm gönderdim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

mustafa58'den  ioma As-675 kamera satın aldım. Kamera dediği gibi temiz, görüntü kalitesi güzel. Teknik konuda her sorduğumla ilgilendi, sağolsun. Bu tip kamera alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Toplam Hit: 1150 Toplam Mesaj: 9