folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Güvenlikçilerin Yaygaralar Kopardığı Limbo2 Trojanın Deneyecek Arkadaşlar Buraya Lütfen

Güvenlikçilerin Yaygaralar Kopardığı Limbo2 Trojanın Deneyecek Arkadaşlar Buraya Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaczal
    kaczal's avatar
    Erkek

Güvenlikçilerin yaygaralar kopardığı limbo2 trojanı koyuyorum buraya çözebilen arkadalar bizede anlatırsa seviniriz.

internette yüzlerce sitede yer alan yazılardan birisi.

Limbo 2 isimli trojan güvelik yazılımlarına yakalanmama garantisi veriyor. Peki ama nedir bu Limbo?
    Yakalanmama%20garantili%20trojan:%20Limbo%202

Bu konuda okuyacaklarınız:

Her geçen gün artan trojan sayısına son günlerde bir yenisi daha eklendi. Bu trojenin geliştiricileri tarafından yapılan açıklamaya göre en iyi 10 güvenlik yazılımı bile Limbo 2 ile baş edecek kudrete sahip değil. Diğer bir deyişle, Limbo 2 trojanini ortaya çıkaranlar, bilinen en iyi güvenlik yazılımlarının dahi bu trojani durduramayacağına dair garanti veriyor. 

Limbo 2'nin geliştiricileri her sürümü kişiselleştirebilme imkanına sahip ve bu Limbo 2'lerin her sürümü kendine özel ve yegane olduğundan, anti-virüs yazılımları tarafından bu spesifik trojanin yakalanmasının oldukça güç olduğu ifade ediliyor. 

Phishing saldırılarıyla adından yakın gelecekte fazlasıyla söz ettirebilmesi ihtimal dahilinde olan Limbo 2, bilgisayarlardaki banka kayıtları ve hesap bilgilerine göz dikmiş durumda. Problem şu ki, bir bilgisayar kullanıcısı bilgisayarının başına geçtiğinde ve banka hesabına web sitesi aracılığıyla girdiğinde, bu kullanıcıdan hesap bilgileriyle ilgili gerektiğinden fazla bilgi isteyen Limbo 2, girilen bilgileri ise aynen trojen sahibine iletiyor. 
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Hacı ben indiremedim bile nod32 daha indirirken tanıdı....

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaczal
    kaczal's avatar
    Erkek

o tanıdığı creator gibi birşey heralde server ı deil onu tanıması normal die düsünüyorum.Valla bende kaspresky tanıdı deaktif ettim çalıştırdım inşallah sakatı gelmedik :D

Bu php destekli bir hosta kuruluyor yanılmıyorsam ekran görüntüleri vardı bir bakim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaczal
    kaczal's avatar
    Erkek

kaynak http://www.hanemiz.com/cop-kutusu/267141-limbo-2-en-iyi-rat-fud-dahil.html

Resmi küçültmek için tıklayınız.

2-

3-

4-

5-

Şüpheli Bir örnek Resim..(: Bunu pek anlamadım ama neyse yinede KOyalım resmi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

sanal makineye kurun, client ı oyle generate edin,  çünkü serverın kendisi trojan oluor %90.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

ki buda öyle

tahribat.com a can feda
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Birde dikkatimi çeken 2005 ten beri üye olan ve login sayısı 15 olan bu vatandaş gibi yıllardır üye olup login sayısı çok az olan kişiler hep böyle sakat şeyler paylaşıyor merak ediyorum.....???

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaczal
    kaczal's avatar
    Erkek

yok beee valla benim kastım yok :)) bırakmıştım bu işleri ihtiyaçtan sebep trojan peşine düştüm bunu rastladım.Güvenlikçiler baya tantana yapmışlar bunun için bir çok antivürs yazarıda nasl başedeceğini forumlarda tartışıyordu. internette sadece rusça sitelerde hakkında dökümanlar var onlarıda google translate ile çeviriyorum birşey anlayamaıyorum.belki bilgileri vardır die buraya sığındım :D .Valla benn çalıştırdım configure.exe yi, zararlı tehdit olarak gördü ama çalıştırdıktan sonra sistemde dolaşan bir şey yok gibi gözüküyor.

maksadım paylaşmaktı ama heralde bilgisi olan ytok bu konuda

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaczal
    kaczal's avatar
    Erkek

bu arada bazıları türkler çalıştırmış bunu işe yarıyormuş

Toplam Hit: 1326 Toplam Mesaj: 9