Güzel Kadın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre-07
    emre-07's avatar
    Erkek
    Eski bir hikayenin önsözü gibiydi düşüncede yaşamak sevgiyi ve sığdıramamak cümlenin öğelerine anlatmak istediklerini..
    Nasıl birşeydir,eskiden sevgilin olan insanın şu an başka bir insanın hayallerinin tam ortasında bulunması..Uzaktan bir ses duymak gibi artık kulağında çınlayan yaşanılası kadın sessizliği..
    Bende bir zamanlar çok sevdim demek için kendini suçlu hisseden bir adam oluvermişim meğer..Kaçtığım her güzel kadın bedeni ya da ömürsüz duygu çeşitlemeleri artık kendinden kaçan bir adam yapmıştı beni..İçimde öldürdüğüm, günsüz doğan bir çocuk gibi sevdiğim o kadın..
    Düşlerimde bile yanlız bir insan,sevgisine bile hükmedemeyen bir adam ve erkekçe savaşamadan yenilgiyi kabul eden bir şövalye..Neresinden bakarsan bak yenildim bu sefer..Mücadele etmeyişime,gururuma ve kendime yenildim ben..
    Şimdi yüzünü bile hatırlamıyorum belki ama sen sildin yüzünü gözümden..Sonuç olarak güzel olan herşey gibi güzel anılacaksın bu ömür sahnesinde..Bense başka bir iklimde,başka şarkılar ve başka aşkların kucağında bizim şarkımızın nakaratlarında sabahlıyor olacağım..
    Sen,yani eski ben,yani bana 1 yılını bahşeden bu güzel kadın mutlu olmalı artık..
    görüşmek üzere eski hayat..merhaba bensiz de gülebilen güzel kadın..

Love is a name.Sex is a game.Forget the name.Play the game.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deniz
    deniz's avatar
    Erkek
    hojam çok güsel yazmışsın yüreğine sağlık.....
    duygulandım falla offf offf.........

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    bişey sölimmi sevgilimden ayrildim ikinci kez yaralandim sanki tam beni ve onu anlatmissin be hocam

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Eline .Saglik..
    üzerine bi ümit besen-nikah masasi iyi giderdi (:

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre-07
    emre-07's avatar
    Erkek
    İlginize tesekkürler arkadaşlar.Beğenildiği sürece buraya yazmaya dewam edicem şiirlerimi...

Love is a name.Sex is a game.Forget the name.Play the game.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek
    kız benı tam terkedecektı kı ben onu terk ettım

dün, bugün, iki gün önce ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    ben de kadın ney var sandım umutlandırdınız :D

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Boy_from_Smyrna
    Boy_from_Smyrna's avatar
    Erkek
    of bea harbiden içim bi hoş oldu lan ya bak yaz arada güzel oluyo hoşuma gitti
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek
    hojam mükemmelsin mümkünse her şiirini yaz buraya (:

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
Toplam Hit: 1474 Toplam Mesaj: 9