Haber Yayınları Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

gece gece aklıma takıldı. haber programlarının insanların görüntüsünü  paylaşma hakkı mı var mı?

mesela bir olay oluyor çekiyorlar çekiyorlar adamın izni olmadan yayınlıyorlar yasal olarak bi önlemi yok mu bunun ? ben bi suç bile işlemiş olsam sonuçta benim görüntümü izinsiz paylaşma hakkı var mı tv kanallarının 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

hersey sikayete baglıdır hocam sen bi mekana gidersin elin angutu mekanı tanıtım yapacam diye senden izin almadan cekimini yaparsa bu suc teskil eder ama bizim ülkemizde malesef kimse dogru durust dava acmadıgı icin :)) fazla suc teskil eden bi olay değil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

sen bi eglence mekanında videonu ceker yayınlarsa birisi dava acarsan hakim sana olan zararına göre tazminat vs vs.. yani kanunen yapılan bu ülkede suc :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek

hukukcular daha iyi bilir ama eğer ortada işlenen bir suç varsa çekilen görüntüler özel hayatın gizliliğine girmediğinden izne tabi değil diye biliyorum yine tekrarlıyorum hukukcu değilim böyle bir şey okumuştum aklımda kalmış yanlış yönlendirmek istemem

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Sikinti olsa cekim yapmazlar diye dusunuyorum hem oyle olsa haber izleyemeyiz haberin odak noktasi insan zaten ama bazi haberlerde mesela sucu isledigi kesin olanlarin yuzune blur atiyolar ama iddia edilen suclarda acikca gosteriyolar insanin yuzunu, adam beraat ediyo sucsuzlugu kanitlaniyo ama onu haber yapmiyolar o insan suclu diye kaliyo insanlarin hafizasinda 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

En basitinden alkollu bi sürücü yakalanıyor, haber kanallarında görüyoruz akşam adam çekme kardeşim diyor. Adamın özel hayatı sayılmıyor mu. 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

istedikleri her boku yapıyorlar.  iftira bile atıyorlar tabi iftira attığını kanıtlıyamıyorsun ucunu açık bırakıyorlar.

Toplam Hit: 797 Toplam Mesaj: 7
haber tv tv