folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Hadi Hayelinizdeki Silahı Bizimle Paylaşın

Hadi Hayelinizdeki Silahı Bizimle Paylaşın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darknes
    darknes's avatar
    Erkek

Arkadaslar bu konuyu acmamın sebebi,bir yazıda gelecekteki ülkelerin silahlarının mikroskop büyüklügünde olcağı (yani biyolojik silahlar) hem ucuz hemde bina neyim yıkmıyo sadece hedef canlılar (benim hayalimdeki silah bir hastalık mikrobunu mutasyona ugratarak saldırılan ülkedeki insanların zeka kapasitesini düsürecek bir mikrop geliştirmek yaw nw güzel olur ya gerizekalılarla dolu bir ülke ne yaparsan yap artıkk hadi sizde hayalinizdeki silahı yazın bakiim kim daha vahşii

HİLE İLE İŞ YAPAN,MİNNET İÇİN CAN VERİR.NAMUSA HÜRMET EDEN,NESLİNE ŞEREF VERİR...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haroldshipman
    haroldshipman's avatar
    Erkek

valla ben kitleleri etkileyecek silahlara karşıyım ama askerlere karşı nötron bombasının çok daha küçük bölgeyi eykileyeninin yapılmasını isterdim(sadece bir üssü etkileyecek kadar)

iNSANOĞLU O KADAR ACI ÇEKER Kİ TÜM HAYVANLAR ARASINDA YALNIZ O GÜLMEYİ İCAT ETMEK ZORUNDA KALMIŞTIR...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    Biraz igrenc olacak ama cep telefonu buyuklugunde seri olarak balgam, irin ... gibi pislikleri uretip fiskirtan el kadar buyuk bi s1ilah.okula gotursem millet ne tirsardi yaaa..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

4got10 bunu yazdı:

Biraz igrenc olacak ama cep telefonu buyuklugunde seri olarak balgam, irin ... gibi pislikleri uretip fiskirtan el kadar buyuk bi s1ilah.okula gotursem millet ne tirsardi yaaa..

allah cezanı vermesin emi! :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkboy83
    turkboy83's avatar
    Erkek

arkadaşlar yeni bi silah üretiliyor amerikada

mermisi insan dışkısı yani bok ileriki senelerde amerikan akerleri kullanacak

böylece amerikan askerleri cephane sıkıntısı çekmeyecek

düşünsenize size ateş ediyorlar ve tam suratınızın ortasından vuruyorlar

ne kadar fantastik değilmi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Escape
    Escape's avatar
    Erkek

Kurşun yerine bok atan silah olsa iyi olur arkadaşlar arasında..

''Ah abicim gözümüm içine sıçtın walla ya''
     '' Hey be amına kodumun teknolojisi ne kadar gelişmiş''

!!Minareden at beni in aşşağa tut beni!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    waxxi
    waxxi's avatar
    Erkek
    benim hayalimdeki silah(silah sayılırmı bilmem ama) bi film cekilicek ve bu filmi izleyen hic bi sekilde seks yapamıcak ama diger insanlara ne izlediini solemicek ve herkes o filmi cok merak edicek ve izlicek sonucta dunyadaki kimse seks yapamaz hale gelicek ve bu da insanlıgın sonu olucak...

...gently removes the gunpowder from your skin... SoAp comp.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Eğer 100 tane insanı aynı bombanın icine osurtabilirsek(koku çıkmayacak)şöleee bi güzel kurufasulye üstüne 10 tane üretilse...Bütün bombalardan daha etkili olur.Ama orda 100 yıl çicek falan çıkmaz o götü işte:)

OSURUK BOMBASI

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Üfff Nekadarda vahşisiniz, Ben olsam Biyo gen Teknolojisi üzerine dahiyane bir buluş bulurdum ve insanlardaki saldırganlık dürtüsüne neden olan geni tarihe gömerdim ve ondan sonra gelsin keyf sefa ve barış dolu cennet misali olmuş dünya. Arkadaşlar lemm gülmeyin ha buda bir tür savaştır, Ama Silah kullanılmadan insanlığın zafer kazandığı ilk ve tek savaş olurdu herhalde.

Antiky Baba be sende nerden buldun bunu biraz daha ılıman olsan olmazmı allah aşkına osuruk bombası ne yaparki kime ne barışa yarar nede savaşa Sadece koku bulaşan yerden kaçar herkes o kadar, ha kokunun tesirinden savaşmaya tutuşmak üzere olan iki ordu savaşmayıp kaçar diyorsan, hiç zannetmem çünkü artık burun deliklerinede çare bulunabiliyor biz burda binbir şeytanlıkla siteleri delik deşik edecek şeyleri yapıyorsak herhalde onlarda bu duruma çare bulurlar değilmi canım he nedersin.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 2190 Toplam Mesaj: 9