folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Hadi Oyun Oynayalım [Kendinden Korkmayanların Oyunu]

Hadi Oyun Oynayalım [Kendinden Korkmayanların Oyunu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    Beyler aklıma bişi geldi. Biz Bu günlerde aynalara takmadıkmı [gerçi takcak ayna bize sonunda ama yeter dicek sizden çektiğim nedir aq] Şöyle olsun oyun, şimdi delikanlı gibi gerçek rakamları söylicez gece gircez banyoya aynaya bakcaz önüne çakmak koycaz zippo tercih edilir. bakabildiğimiz kadar bakalım kaç sn dayanabiliyoruz ama gerçek rakamları söyliyeylimmm ben bugünden itibaren başlıyorum... NOT: Eğer cevap yazamazsam ölmüş olabilir yada kafayı yemiş olabilirimmm :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    nonviolen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Beyler aklıma bişi geldi. Biz Bu günlerde aynalara takmadıkmı [gerçi takcak ayna bize sonunda ama yeter dicek sizden çektiğim nedir aq] Şöyle olsun oyun, şimdi delikanlı gibi gerçek rakamları söylicez gece gircez banyoya aynaya bakcaz önüne çakmak koycaz zippo tercih edilir. bakabildiğimiz kadar bakalım kaç sn dayanabiliyoruz ama gerçek rakamları söyliyeylimmm ben bugünden itibaren başlıyorum... NOT: Eğer cevap yazamazsam ölmüş olabilir yada kafayı yemiş olabilirimmm :)
    hehehheh ya bende merak ettım neymıs bu boyle tamam sen cvp yazmazsan ben baslarım helvanı kavurmaya sen dusunme boyle seylerı gozun arkada kalmasın :/

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

güzel fikir. ben AKŞAM girerim banyoya. ışıkları karartmaya  gerek zaten ektrikelr kesilir :)

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    7 sn civarı belki biraz altındadır (bir önceki denememde oldugu gibi yine kibrit ile). o bölgedeki sinirler öldü resmen yara çevresinde güzel bi acı ama yara üzerinde hiç bişey yok.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

dün gece gerçektende yaktım zippo mu 10 dakika boyunca baktım aynaya insan o anda sadece aynaya odaklandığı için illaki hayal gücünden dolayı bişeyleri olduğu gibi değilde kendi istediği gibi görüyor , fakat yaşım 18 ve bunun benim hayal gücümün güzel bi kanıtı olduğunu ayırt edebilecek zeka seviyesine sahip olduğum için bunun doğa üstü bi olay değilde benim kendi canlandırdığım şey olduğunu bildiğim için , kesinlikle sıfır korku ile yatağıma geri döndüm ..

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    gidin kumda oynayın aq
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    biz arkadaşla girdik banyoya ama korkmak için odaklanmıştık 7 sn bekledik amk ama çok eğlendik göt büzük büzük :) korkarak zevk almak böyle glaiba aq :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

ulan banyoda ışığı kapatıp çakmakla durursak içerdekiler 31 çekmek için fantazi yaptığımı falan sanır :S ışık kapalı ne yapacan içerde a.g. :)

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yilmaz
    yilmaz's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:

ulan banyoda ışığı kapatıp çakmakla durursak içerdekiler 31 çekmek için fantazi yaptığımı falan sanır :S ışık kapalı ne yapacan içerde a.g. :)

ehuehu :D

beyler söyler misiniz ne oLuyo öyLe yapNca merk ettm :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    hec bi mikim olmuo sadece hayal gucunden dolayı salak salak seler gördüğünü zannediosun ben kucukkene korkardım aynadan ama simdi 2-3 saat oturup izlerim sıkılana kadar hec bişe olmaki yaw ne olacak aynadan nie korkulur aynadan hec anlamam

delimiyim ben?
Toplam Hit: 1749 Toplam Mesaj: 10