folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Hafıza Problemi, Unutkanlık Üzerine

Hafıza Problemi, Unutkanlık Üzerine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kitap oku kitap... Okumayı sevmiyorsan bile kendine uygun konulu kitaplar hoşuna gidebilir. Ne bulursan oku farketmez yeter ki oku yani.

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Bende çok kısa zamanlı şeyleri unutuyorum uzun süreki olanları değil. Akşam fatura ödenecekse aklıma mutlaka gelir ama evden çıkarken arabanın anahtarını unutup yukarı tekrar çıktıgımda çantayı arabanın yanında unutuyorum evin anahtarıda çantada, tekrar çıkıyorum eve girip su içiyorum, arabanın anahtarını almak için gittiğimi unutup kapıyı klitlerken aklıma geliyor.  Bu sadece örnekti. elimdeki telefonları sürekli biyerlerde bırakıyorum rakamları isimleri saniyede unutuyorum. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreamth
    dreamth's avatar
    Erkek

Konuyu açtığını da unutmuş olabilir mi acaba?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    dreamth bunu yazdı

Konuyu açtığını da unutmuş olabilir mi acaba?

Hahah yok hocam ya o kadar da değil. =)

dreamth bunu yazdı

Aynı dertten muzdarip bir insan olarak sana tavsiyem; fazla düşünme, fazla hayal kurma. Kaygılarını bir kenara bırak, herşey yoluna girecektir. Kafan o kadar dolu ki unutman çok doğal. Şöyle de bir durum var; unutma problemleri olan insanlar genelde çok küçük yaşlarını hatırladığını söylüyorlar. Bende de var 1-2 yaşımdaki bazı lüzumsuz olayları çok net hatırlıyorum. Bazen aileme de anlatınca inanamıyorlar, bizden duymuşsundur, hatırlaman imkansız diyorlar. Ama çok net hatırlıyorum. Bir bilimsel açıklaması muhakkak vardır. Harddisk mi doldu acaba :) 

Aynen müridim aynı şekil ben de çok küçük yaştaki anılarımı hatırlıyorum. Kafa bu kadar mı aldı demiyor değilim ben de. :D

Kutikula bunu yazdı

mastürbasyonu azalt.

Tamam. :D

HowL bunu yazdı

Kitap oku kitap... Okumayı sevmiyorsan bile kendine uygun konulu kitaplar hoşuna gidebilir. Ne bulursan oku farketmez yeter ki oku yani.

Zaten okuyan biriyim, üstüne yetmiyormuş gibi bir de derslerimden gelen okumalar oluyor. Yani o konuda eksikliğim yok diyebilirim.

Onun dışında mesaj atan herkese teşekkür ederim. =)

Caliber tarafından 15/Kas/14 00:44 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 2032 Toplam Mesaj: 16