Hakan Şükür Ve Galatasaray(İngilizce)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

apokontek bunu yazdı:
    -----------------------------

Yazın Antalya olimposdayım,oraya ugrarlarsa onlara bi gazoz ısmarlarım :)

-----------------------------

tamam görürsem söylerim )

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

muhabbet, hakan şükürden başlayıp rusça ve olimpos'la son bulmuş. sabah sabah ne içtiniz len:)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Ali sami yen de çürükmüş zaten allahtan fener maçı orda olmadı yoksa o kada bağırtıya rekora dayanamz çökerdi...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

@Triumph Sorma hocam ya,muhabbet neyle başlamış ne ile bitmiş...Ben bile şimdi şaşırdım :)

Benim ne içtigim belli , Aşk Şarabı içmişim bende , eexpert kardeşim ne içmiş onu çözemedim :)

@ltcelik Hoca bırak bu işleri ya :) Fener maçıymış felan filan....Bunlar boş işler :P

Ali samiyen kimleri gömdü oraya hey gidi heyyyyyy :) Tarih yatıyor orda TARİH :) Neyse daha fazla futbol muhabbetine girmeyelim.

Şimdi futbolla başlarız,sonu hangi ilçeye gider Allah bilir :)

Allah büyüktür vesselam...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

leee :)))

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Up up,Emege saygı hocalar :) Çok mu kötü olmuş :P 100 üzerinden kaç alırım bunla :) Vize sonucta pek önemli degil aslında girmesem dahi geçiyomda...Olsun,puan puandır :)

Allah büyüktür vesselam...
Toplam Hit: 2661 Toplam Mesaj: 17