Halk Bankası 2009 Personel Alımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek

müridler halk bankası sınavla uzman yardımcısı,servis görevlisi ve banko görevlisi alacak.50liralık bi para yatırılması gerekiyormuş.banko görevlileri için 1.1.83doğumlu ve sonrası lise mezunu olmak,diğerleri içinde 1.1.80 doğumlu ve sonrası olmak üni mezunu olmak şartı aranıyor.

http://www.nkfu.com/tag/halk-bankasi-sinavlari-2009/

işe ihtiyacı olanlar linke bi baksın.Farklı bilgilere ulaşan olursa lütfen paylaşsın da enazından birilerine faydası olur.

Gemiler mi batacak??O zaman batsın!!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek
    yüzeysel olarak okudum çok uzundu yazısı ama hangi illere göre ne kadar personel alımı yapılacak belirtilmemiş sanıyorum gören varsada yazsın.

Yakarız Bu Gezegeni...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hı baktım zaten girmek istemiyordum torpil döndüğü için geçen girmiştim ben sınava girerken elemanlar mülakata gidiyomuş çalışan tanıdığım var oda genel müdürlükten bişiler yaptı girdi

dedim ya zaten girmeyecektim baktım tecilli askerlik veya yapmış olmak istiyo bende nasipse haftaya tecili bozduracam :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxlltbt
    xxlltbt's avatar
    Erkek
    ben geçen sene girdim 81 puan aldım banko görevlisi için fakat kazanamadınız diye yazı yazıyordu açıklamalarda ise 60 puan üstü diyor ama öle değil en son 86 puanla giren olmuştu banko görevlisi için ama diğer bölümlerde daha az puan ile girelebiliyor seçtiğin bölüme ve okuduğun bölüme bağlı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek
    2009 yılı için 30 yeni şube ve 500 personel almayı hedeflemişler.başka ayrıntı yok.galiba dayı bulmak şart bu işlerde :(

Gemiler mi batacak??O zaman batsın!!!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

xxlltbt bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben geçen sene girdim 81 puan aldım banko görevlisi için fakat kazanamadınız diye yazı yazıyordu açıklamalarda ise 60 puan üstü diyor ama öle değil en son 86 puanla giren olmuştu banko görevlisi için ama diğer bölümlerde daha az puan ile girelebiliyor seçtiğin bölüme ve okuduğun bölüme bağlı
    -----------------------------

hocam banada 60 dediler 90 a çekmişler barajı ama benim arkadaş kahveci lise mezunu sınavsız girdi :))

boku bokuna ozaman para verdim boşuna çabalıyorsunuz kastırmayın kendinizi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1608 Toplam Mesaj: 6