folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hangi Bankanın Pos Cihazını Almalıyım?

Hangi Bankanın Pos Cihazını Almalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

konuyla pek alakalı deil ama geçen erzurumdaydım karstan mersine dönmeye çalışıyırum yolda çalınmasın diye tüm paramı banka kartına yatırdım anasını sattımın erzurumunda ne postmakineli işyeri nede bankamatik var gittim pan çiğ köftecisine pan çiğ köfte marka zinciri sonuçta muhakkak post makinesi vardır dedim demez olaydım gerizekalı post makinesi kullanmıyormuş uan sen mahalle bakkalımısın franchising ile açılan bi çiğköfteci açmışsında hangi akla hizmet sadece peşin çalışıyorsun allahtan elimi cebime atınca bir 10 lira çıktı ulan adanaya kadar bankamatik bulamadım o yediğim iki çiğ köfte dürümüyle geldim bide adana biletini önceden almamış olaydım erzurumda kalı veriyordum

içine dert olmuş adamın .9

yapıkredinin sistemi daha değişik çalışıyor kodları falanda bi acayip bi ara kullanmıştım güzeldi 3d yoktu tabi umarım hiç olmaz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

belki ilerde lazım olursa konuyla ilgilenenler için  kısa bilgilendirme yapayım...

bankaya gittim .. 

maximum pos cihazı için iş bankası veya ziraat olmasının bir önemi yok.

bonus kart için de garanti ya da denizbank olmasının önemi yok ..

bankacıyla yapılacak pazarlık önem arzediyor.

Ziraat Maximum'a başvurdum..

Ertesi gün hesaba geçecekseler komisyon alıyorlar fakat ben blokeli çalışacağım için onun pazarlığını etmedim..

1000 lira limit koydular.Şayet o miktar aşılmazsa 10-15 lira kadar kesinti yapacaklar.

Kampanyalı dönemler haricinde yaptığım taksitler aylık taksit miktarınca hesabıma geçecek.

Normalde 30 gün bloke ederiz dediler ,Ben 15 gün sonra komisyonsuz yatsın istedim , 20 gün için anlaştık..

Halk Bank Paraf için de başvurdum .. 

Onlarda da benzer koşulları kabul ettiler. 

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
Toplam Hit: 5135 Toplam Mesaj: 13