Hangi Dizüstünü Almalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2arti8
    2arti8's avatar
    Erkek

özellik olarak acer daha iyi ama  samsung da fena değil , siz olsanız hangisini alırdınız? 

http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=LX-PMB02-077 

http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/samsung-r580-js03tr-intel-core-i3-330m-2-13ghz-4gb-320gb-15-6-notebook_30.001.1271.0064.htm?ref=akillifiyat 

"Hangi istiklal vardır ki yabancıların nasihatlarıyla,yabancıların planlarıyla yükselebilsin? Tarih böyle bir olay kaydetmemiştir." Mustafa Kemal Atatürk 6 Mart 1922 / TBMM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek

arkadasım şu şartlarda samsung bir adım daha önde gibi duruyor bence. işlemcisi ve ekran kartı cok cok iyi. tasarımı daha şık. acer ın bu füme tasarımı eski beyaz mozaik tasarımına göre daha kötü. satıcılarda bunu işaret ediyorlar.

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

RaCiNGeR bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadasım şu şartlarda samsung bir adım daha önde gibi duruyor bence. işlemcisi ve ekran kartı cok cok iyi. tasarımı daha şık. acer ın bu füme tasarımı eski beyaz mozaik tasarımına göre daha kötü. satıcılarda bunu işaret ediyorlar.

-----------------------------

i3'ü i5 ten
    330m'i de 5650'den daha iyi kart yaptınya hoca helal olsun sana:)

Acer samsungtan daha hızlı hoca.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

ekran karti ve işlemci olarak acer ezmiş samsungu ikiside ayni para samsung alırsan mahallede dalga geçerler..

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek

madem sız olsanız hangısını alırsınız dıye sormussun .ben olsam samsung alırdım kı aldım zaten samsung R522.ozellık ıstıyosan belkı sunny markasında da bulabılırsın ama  kalıte dıyınce benım aklıma samsung daha once gelıyo en azından acer a gore.tabı kımı ıcın acer da markadır.benım ıcın samsung>acer

Was here...
Toplam Hit: 1014 Toplam Mesaj: 5