folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Hangi Televizyonu Alayım Sorusunun Cevabı,Tv İncelemeri(Ortak Konu)

Hangi Televizyonu Alayım Sorusunun Cevabı,Tv İncelemeri(Ortak Konu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

İnternette arama yapıyoruz herkes şunu aldım iyi bunu aldım iyi diyor ama elle tutulur hiç bir veri sunmuyor. Bende herkes konu açacağına ne alayim diye direk bu konuyu ve altında sahipleri tarafından koyulmuş videolarını bulabilirler diye düşündüm.

Kaç paraya nerde aldığınızı yazarak,evinizde ki tv'nin kanal geçiş hızını,menülerini,menü geçiş hızlarını ve tv 'nin genel durumunu göstermek için benim gibi bir video yükleyebilirsiniz. 

Ben başlayayım o zaman, 2199 Tl'ye mediamarkt'tan 24.07.2016 tarihinde aldım.

https://youtu.be/8P6sbTnUbSM 

Tv'nin ek özellikleri,3 gb ram var,android yüklü. Google playstore'dan uygulama yükleyebiliyorsunuz. Üstünde teamviewer kurulu uzaktan bağlantı sağlayabilirsiniz. Eko modu var,ışık sensörü ve müzik dinlerken ekran kapatma özelliği var.  Trt 4k(UHD) kanalını sıkıntısız izlettiriyor.

hallederi_55 tarafından 31/Tem/16 23:30 tarihinde düzenlenmiştir

_ICEMAN_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Philips 50PUK6809

televizyon görüntü olarak süper ötesi diyebilirim

Netflix'ten film açtığımda felan görüntü muhteşem bir şekilde akıyor gidiyor

fakat almayın

Sebebi yazılım olarak berbat philips çalışanı dedi bunu

kanal geçiş hızları felan aşırı yavaş ayarlar menüsü dahil

aşırı kasma sorunu var televizyonun

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Yardım isterken herkes yardım istiyorda yardım etmeye gelince kimse yok mu? Çok birşey istediğimi sanmıyorum kimseden.

_ICEMAN_
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek

SAMSUNG UE 32H5070 

Geçen sene n11'den 920 liraya aldım. Dahili uydu alıcılı, Full HD, kanal geçişleri hızlı, menüsü sade. Tavsiye ederim.

alkolikkarga tarafından 01/Ağu/16 20:23 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

Philips 50PUK6809

televizyon görüntü olarak süper ötesi diyebilirim

Netflix'ten film açtığımda felan görüntü muhteşem bir şekilde akıyor gidiyor

fakat almayın

Sebebi yazılım olarak berbat philips çalışanı dedi bunu

kanal geçiş hızları felan aşırı yavaş ayarlar menüsü dahil

aşırı kasma sorunu var televizyonun

7100 de kasma lar yok ara yüz daha akıcı son android güncellemesinden sonra baya satabil çalışıyor ambientlight televizyona ayrı bir hava veriyor sırf bunun için alınır desem yeridir akşamları ışıkları söndürünce sinema salonundaymış gibi oluyor philips kesinlikle tavsiye ederim benim ikinci philips televizyonum daha önce 4500 smart vardı evde çocukların gazabına uğradı dev ekranda klash of klans oynamanın keyfi bir başka oluyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

lg 50 lf 650v vardı gayet güzeldi webos 2.0 işletim sistemi vardı.  görüntü kalitesi ses kalitesi on numaraydı. kanal geçişleri biraz yavaştı, kanal listesinin açılması ölümdü. youtube uygulaması mükemmeldi. eskileri artıları hesap edildiğinde iyi  cihazdı. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

lg 50 lf 650v vardı gayet güzeldi webos 2.0 işletim sistemi vardı.  görüntü kalitesi ses kalitesi on numaraydı. kanal geçişleri biraz yavaştı, kanal listesinin açılması ölümdü. youtube uygulaması mükemmeldi. eskileri artıları hesap edildiğinde iyi  cihazdı. 

Hocam uh650v 'sini almayı düşünüyorum bende ama hızlanmışmıdır kanal geçişleri vs. fikrin var mı?webos 3.0'la geliyor

_ICEMAN_
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

http://www.lg.com/tr/tv/lg-42LA660S

LG 42LA660s aldım 2 yıldır kullanıyorum. Model olarak eskidi ama uygun fiyatlı ya da 2. el düşünen varsa diye yazayım. Kanal geçişleri yavaş youtube programı bazen çok kasıyor youtube'a tarayıcı üzerinden girince fazla kasmıyor. Birkaç kez Youtube ve digiturk play'e girerken dondu kaldı daha sonra kendiliğinden düzeldi. Bu aralar yazılım güncellemesi geldi değişiklik varsa bilmiyorum. Playstation falan varsa dual play özelliği işe yarayabilir. Görüntü kalitesi güzel ses olarak da 2+1 yani dahili subwoofer'ı var. Paneli orjinalde 100 hz. Aynı modelin 50 Hz'lik olanı da vardı. Yanlış hatırlamıyorsam seri nosunda bir harften panel hızını anlıyorduk z harfiydi sanırım. Altyazılı filmlerde de sıkıntı yaşamadım usb ile izlediğim tüm filmleri açtı.

Toplam Hit: 1732 Toplam Mesaj: 8
tv incelemeleri led lcd