Hangisi Daha Ucuza Gelir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    ilteris bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı

Hesabi yapilir arkadas yapmis ama hesapsiz olumcul vurusu yapiyorum iyi dinleyin,

Senin icecegin 1 litre su icin borulardaki tum suyu isitiyorsun(radyator degil sicak su borulari) sence caydanlikta ki 1 litre suyu mu daha ekonomik kaynatirsin boru ve kombideki tum suyu mu?

Elektrikli isiticilar ilgilide aslinda cok daha verimli olmasina ragmen elektrik pahali oldugundan dogalgaz kayiplara ragmen daha mantikli

en guzel yorum diye bilirim. 

birde tek maliyetiniz dogal gaz elektrik vs degil zaman da hesaba katildiginda ocak vs ketil kapisir. 

ocakdan kıhhhhhhhhhh diye gaz sesi çıkıyor ya hani sankivebimden 1 er lira 1 er lira çekiliyor gibi hissediyorum asldfjhjkhsadkfgaksjhdfgjahs

cehennem sıcaktır diye günah işleyen arkadaşım var, bu zamlan insanı dinden çıkarır

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı

Hesabi yapilir arkadas yapmis ama hesapsiz olumcul vurusu yapiyorum iyi dinleyin,

Senin icecegin 1 litre su icin borulardaki tum suyu isitiyorsun(radyator degil sicak su borulari) sence caydanlikta ki 1 litre suyu mu daha ekonomik kaynatirsin boru ve kombideki tum suyu mu?

Elektrikli isiticilar ilgilide aslinda cok daha verimli olmasina ragmen elektrik pahali oldugundan dogalgaz kayiplara ragmen daha mantikli

en guzel yorum diye bilirim. 

birde tek maliyetiniz dogal gaz elektrik vs degil zaman da hesaba katildiginda ocak vs ketil kapisir. 

ocakdan kıhhhhhhhhhh diye gaz sesi çıkıyor ya hani sankivebimden 1 er lira 1 er lira çekiliyor gibi hissediyorum asldfjhjkhsadkfgaksjhdfgjahs

cehennem sıcaktır diye günah işleyen arkadaşım var, bu zamlan insanı dinden çıkarır

sevdiğin yanında oldukdan sonra cehennem cennet olur hocaaa asşldfkjşas Güzel günahlar biriktirin asdlfkjakjasd

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

21 yıldır çay içmiyorum, param cebimde kalıyor, böyle dertlerim olmuyor.

allah başka dert vermesin

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Termos kullan. Daha az enerji harcarsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Maliyet 4 kuruş ve 2 kuruş olarak çıkmış. Bende biraz daha farklı açıdan yaklaşayım: 80 yıl yaşasan hergün 1 litre sıcak su ısıtsan 4 kuruştan 1168 TL, 2 kuruştan 584 TL ediyor. En iyisi sen kafana göre ısıt ama telefonunu kaybetme işte ne bileyim trafikte falan boşu boşuna ceza yeme aynı fiyata gelir.

Sadece bi imza..
Toplam Hit: 3242 Toplam Mesaj: 26
hesap gaz şofben tasarruf