folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hanımın Olmayan Biriyle Dudaktan Öpüşmek Caiz Midir?

Hanımın Olmayan Biriyle Dudaktan Öpüşmek Caiz Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    ..............
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

vicdanınız rahat olsun istediğinizi yapın. hayat güzel.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

Bir

iki

bu iki mp3 ü indirip dinlerseniz mutlu olurum.

---

burda kimse öpüştük sevişmedik demiyorki.

doğru olanı $eyetmeye çalışıyoz.

diyoz ki: bizler günahkarız. evet; zamana uyduk adımız zamane oldu öpüştükte koklaştık ta. ama ŞU tartişma götürmez bir gerçek: nikah düşen birisi ile temas caiz deel.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

DkN_JaN sanane birine ters gelen bişey diğerine doğru gelebilir ben siz öpşüyosunuz diye bişey diyo muyum bana göre ters diyorum yorum yapmıyorum sen ne diyosun öpüşmeyin yaşamayın cart curt dalga geçiosun mantığınca(!) saygılı olacaksın fikre seve seve olmuosan da olucaksın:)

Cübbeli blmemley hoca dedin adam da dinci denen adamlardandır  ne alakası var hala çözemedim aklınca onu kullanarak neyi kötüleyeme neyi savunmaya çalıştın çözemedim..

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

swordofdarkness bence sen uçmuş hatta kopmuşsun,bilmiyorum ama tanıdığım insan bu değildi.sana bakıyorum ve diorumki iyiki müslüman değilim.çünki snn gibi bi bünye ile aynı dini paylaşmak gerçekten korku verici.

hangi tarikat evlerinde kimlerle kaldın,kimlerle yattın ne konuştun bilmiyorum ama tam bir müslüman adamı olmuşsun.

zamanındada kendi iradesizliğinden kadınları kapatan,abaza arap halkından farkın kalmamış...

yazık sana...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 16176 Toplam Mesaj: 56