folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hard Diske Boot Özelliği Vermek

Hard Diske Boot Özelliği Vermek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek

tamam işte dostum senin o dediğin anakart ile ilgili bşyy açılışta bir yazı gelir yeniden yükleme için şu tuşa basın die basmazsan geçer normal işletim sistemini çalıştırır o laptoplarda dahi gizli bir bölümde değil HDD nin bir bölümüne gerekli dosyaları kopyalıyorlar yani anlayacağın gizli bir bölüm oluşturma şansın yok acronis dışında acronis kullanımı basit bir CD si war onla bütün işini halledebiliyorsun tek sorun işte o CD olmadan bir naneye yaramıyor sanırsam ama hiç bir program kullanmadan bunu yapma şansın yok benim kullandığım anakartın büle bi özelliğği war post ekranında geliyor recovery felan die GİGABYTE anakart her kartta da yok ve onu kullanmak içide HDD içine Kendi CDsinden bşyler yüklüor ve imajini yine sanırsam C: veya D: (yada ne warsa) içine alıyor onu gizleme şansında yok sanırım denemedim yarın denemeye fırsat bulursam sonuçları söylerim ama bu gizli bölüm işi olacağın sanmıyorum

sonuç olarak senin tam olarak istediğini ACRONİS sağlayabilir sanırım başka bir yolu varsa daha hiç duymadı bilmiorum

AMD Rulezzz =)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=83769  :)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek

herşeyin bir çözümü war :) warmış demekki saol CİA 

AMD Rulezzz =)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabuCe
    kabuCe's avatar
    Erkek
    Geç geldm, cevap yazcaktım ama CIA halletmiş. acronis ve cia işte bişe kaçmaz bunlardan :D

...Orada Olmayan Adam...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    -----------------------------
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=83769  :)
    -----------------------------

cia yazdığın açıklamar için teşekkürler işe yarar bir döküman yarın ilk işim denemek olacak ve konuya öneri ve düşüncelerini yazan arkadaşlarada teşekkürler diliyorum. kolay gelsin iyi çalışmalar....

Toplam Hit: 2897 Toplam Mesaj: 26