folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hard Diske Yazılan Son Dosyaları Görebilirmiyiz

Hard Diske Yazılan Son Dosyaları Görebilirmiyiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

hard diskin sürekli doluyor gunluk 200 300 mb biyerlerden bir log alıyor anlamıyorum bu dosyalar nerden geliyor bulabilirmiyim

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Yer mi , bilmiyorum ama Şunu bir dene istersen;

Bilgisayarın Dosya Arama bölümü neredeyse(Dosya Yöneticisi oluyor herhalde) oraya : " *.log (yada "*" ,yada "*.*" -Tüm Dosyalar için- ) " yazarak ara.

Gelen bölümden, her dosya için , aynı satırda değişik kayıtlar tutuluyor. Örneğin: Dosyanın Yaratılma Tarih, .. Değiştirilme tarihi, .. boyutu, .. bulunduğu kaynak adresi gibi.

Bunlardan, Yaratılma ve/veya değiştirilme tarihine, dair sütünün en üstündeki kısmına tıkladığında; duruma göre Listenin en Üstünde veya en Altında ,Dosyanın bulunduğu Konumu Görebilirsin diye, Tahmin ediyorum.

Tâbi, her dosya, her kullanıcıya Açık mıdır Sorusunun cevabını bilmiyorum, ve de tabi bu sorunun Çözümünü de..

Kısmen, Excell tablosu Okumak gibi birşey.

RitmFarbRacourci tarafından 20/Haz/18 13:06 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

https://www.voidtools.com/

Everything programını kur taraması bittikten sonra tarihe göre sıralarsan görürsün.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    masteryoda bunu yazdı

https://www.voidtools.com/

Everything programını kur taraması bittikten sonra tarihe göre sıralarsan görürsün.

çok saol hocam tam aradıgım program

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 2100 Toplam Mesaj: 4
hard disk hdd log