folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Harem Den Ümraniye Ye Nasıl Gidebilirim

Harem Den Ümraniye Ye Nasıl Gidebilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Arkadaslar selamin aleyküm.  Simdi izmitten efetur la yola cikiyorum direk hareme gidicem. Sonrasinda direk ümraniye  ye gitmem lazım  ( a4 plaza ) . Nasil ulaşım sağlayabilirim oraya.

Harem den servisle üsküdar  a gecsem uskudardan umraniyeye otobus varmi.

Saygilar. Iyi haftalar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

direkt dediğin plazanın oraya araç yok biraz yürüyecen mecbur(=  üsküdardan üstünde ümraniye yazanların hepsi geçer yakınından yada minibüslere binebilirsin hatta daha iyi olur minibüs. üsküdar üninin ordan kalkıyor minibüsler. hisar hastanesine gidecem yakınında indir beni dersen gideceğin yer de az aşağısında kalıyor

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    ugur0 bunu yazdı

direkt dediğin plazanın oraya araç yok biraz yürüyecen mecbur(=  üsküdardan üstünde ümraniye yazanların hepsi geçer yakınından yada minibüslere binebilirsin hatta daha iyi olur minibüs. üsküdar üninin ordan kalkıyor minibüsler. hisar hastanesine gidecem yakınında indir beni dersen gideceğin yer de az aşağısında kalıyor

Teşekkür ederim hocam uskudar dan uzerinde ümraniye yazan minibüs  e binmem kafi olcak o zaman:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

İstanbul için trafi uygulaması. İle heryera gidersin

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

İstanbul için trafi uygulaması. İle heryera gidersin

Bunu yazmaya gelmiştim.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 715 Toplam Mesaj: 5
yol tarifi