Harici Disk Seçimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

10 yıldır falan kullandıgım Seagate 1 TB hd bu sabah itibariyle son nefesini verdi arkadaslar.Uzun zamandır bad sector vardı zaten,yenisini almaya bir türlü fırsat bulamamıstım.

Simdi yine cok abartı olmayan , 200-220 liralık falan 1 tb harici disk arıyorum.

Bu fiyat aralıgında cok bir özellik fark etmez ama konuyla ilgili bilgisi olan arkadasların tavsiyelerini almak isterim.

Wd mi seagate mi ? 

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

tabiki de seagate... 220 TL'ye 2.5" 1TB hard diskler var.. gayet kullanışlılar.. Akakceden bak hocam.

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

14 eylülde a101'e geliyor 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Şimdiye kadar Kingston, seagate, Asus ürünlerini kullandım artık hiçbirini önermiyorum. O yüzden wd. 

Olaylara karışmayın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

benim hdd de de bad sector vardı, şüphelenip ne var ne yoksa hariciye taşıdıktan 1 hafta sonra öldü ...

şunu aldım , kupon beklersen 22 tl indirim kuponları dağıtıyor n11 . haftasonlarında veriyor bu kuponları genelde. böyle daha da uyguna gelebilir ... 

158 e geldi bana ...

valar morghulis ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zaten piyasada 2 üretici var. Seagate ve WD. Diğer markalar bu ikisine ürettirip üstüne marka basıyor veya bunların yan markası. Kingston'un hiç hard disk ürünü yok diye biliyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1178 Toplam Mesaj: 6
seagate harddisk hdd western digital