folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hastahaneden Sökülen Klima Zararlımıdır

Hastahaneden Sökülen Klima Zararlımıdır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ulan emar dediğime bakmayın ya ben yazdım onu.. kendisi acıbademde çalışıyor. ben ne bilim teknik şeyini olayı anlattım bişi olmaz dedi taşak yapmayın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı
    Naruto bunu yazdı

okb varmı hocam ?

https://www.tahribat.com/forum/hiv--aids-219280

iyide ne alaka 

1.  foruma baktım HİV konusunda doğru düzgün bir bilgi olmadığı için açtım birinin işine yarar belki diye çünkü internette bu konu ile alakalı aşırı bilgi kirliliği var insan neye inanacağını şaşıyor.

2.  boktan bir klima yüzünden sağlığımdan olma riskini neden göze alayım alte leş gibi hastahane havası üflüyor.

3.  konu silinebilir yeterince geyiğe bağladı çünkü kendini bilen arkadaşlar sağolsun gerekli bilgilendirmeyi yaptı hepsine teşekkür ediyorum....

geyik sorduğum sorunun neresinde? 

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı
    costantin bunu yazdı
    Naruto bunu yazdı

okb varmı hocam ?

iyide ne alaka 

1.  foruma baktım HİV konusunda doğru düzgün bir bilgi olmadığı için açtım birinin işine yarar belki diye çünkü internette bu konu ile alakalı aşırı bilgi kirliliği var insan neye inanacağını şaşıyor.

2.  boktan bir klima yüzünden sağlığımdan olma riskini neden göze alayım alte leş gibi hastahane havası üflüyor.

3.  konu silinebilir yeterince geyiğe bağladı çünkü kendini bilen arkadaşlar sağolsun gerekli bilgilendirmeyi yaptı hepsine teşekkür ediyorum....

geyik sorduğum sorunun neresinde? 

peki benim sorduğum sorunun cevabı senin yazdıklarının neresinde ?

konuda 35 cevap var en çok 10 kişi bilgi vermeye çalışmış gerisi boş beleş cevaplar seninkiside  dahil.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Radyo aktif madde bulaşması gibibir durum olmadığından bir sıkıntı olmaz..

sepantinleri ( ince sac kanatçıkaları sanırım bir svı ya da köpükle temizliyor profesyoneller ) bi güzel temizleyip havadan biriken mikrop ve tozdan kurtulursan artı bir sorunun olmaz...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

benim bi arkadaşın arkadaşı öyle hastane cıkması klima alıp kullanmış çocuğu shrek gibi olmuş sen o klimayı acil sök pmden attığım adrese gönder :)) yanıyoruz klimasızlıktan :/

Kah kah kah.. Başını okurken amma üfürmüşler deyip saydırıyodum ama sonunu okuyunca kahkahayla güldüm  :D

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı
    Naruto bunu yazdı

okb varmı hocam ?

iyide ne alaka 

Klimanin dış uniteyi hastanenin içine takip, iç uniteyi de ofise bagladiniz galiba, hastane havasi ufledigine göre. 

Toplam Hit: 5039 Toplam Mesaj: 36
klima