folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hastane Randevu Ve Tedavi İle İlgi Bir Konu

Hastane Randevu Ve Tedavi İle İlgi Bir Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Herkese iyi akşamlar hocalar 

Şuan çalışıyorum da hızlı yazacağım, 

Cilt rahatsızlığım üzerine 1 ay önce kullanmaya başladığım Zoretan ilaç tedavisi için randevu almam gerekiyor 

Lakin ilacı aldığımız doktur ilaç bitmeden alın, bittip 10-15 gün sonra tekrar yazdırmanız araya mesafe koymanız iyi olmaz dedi

İlacın bitmesine kaldı 5 gün ve 15 gündür ilacı aldığımız cildiye dokturundan randevu almaya çalışıyoruz 

Kadın için taa 24 kasımdan sonra deneyin diyorlar 

23 Kasım'a aynı hastane de başka bir bayan cildiye doktur buldum 

Sorum şu ki bu ilaçlar reçetesiz verilmeyen ilaçlar 

Şimdi bu kadın o kadar atıp tuttu piyasa da yok tatil mi yapıyor anlamıyorum 

İlaç biticek aradan 8-9 gün geçicek ben kan tahlili vericem alerjisel sıkıntısal birşeyım olmadığına dair çıkmaz ise tekrar reçete yazılacak 

Şimdi sorun şu ki bu ilk ilacı aldığım doktor harici başka bir doktor bu ilacı yazar mı ? 

Yok ben yazamam çeker mi ? 

Devletlerde istanbuldayım silivride en yakın 20 kasıma çıktı bu nasıl dalga dümendir anlamadım 

Özel hastaneyi düşünüyorum, sizde oraya gittiğim de reçetemi tahlilimi vs çıkarıp koysam 

İlacım bu tahlililkerim bu benim ilacı almam tedaviyi bırakmamam gerek desem olur mu ? 

Şu hastane olaylarından hiç haz etmiyorum 

Şimdiden teşekkürler 

Not ; baktım ama buraya açılır diye düşündüm yalnış ise konu yeri değiştirebilir iseniz çok iyi olur 

EricNorthman tarafından 08/Kas/15 23:26 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Geçen sene Roaccutane (Zoraten'in muadili) kullandım 6 ay boyunca. Roaccutan'ı sigorta vermiyo malesef.

Ben ilaç tedavisini özel hastanede yaptırdım.İlaç her yazılmadan önce kan testi yapıldı. 

Çıkan değerlere göre de miktarını belirledi doktor. Bu ilaç ağırdır baya o yüzden adam akıllı test yaptırmadan kafadan yazmasınlar. 

Aynı doktora gitmeye çalış. Geçmiş olsun.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 513 Toplam Mesaj: 2
hastahane