Hat Değerleri Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar benim tesisatımda sorun vardı o yüzden Mevcut Veri Oranını düşürmüşlerdi tesisatımı değiştirdiğim için Maximum veri oranı yükseldi lakin ttneti aradığımda Mevcut veri oranını AKN yi geçmeme rağmen yükseltemedi adamı ve saha ekiplerine arza bildirimi oluştu şuan hat değerliminde mi bir sıkıntı var ondan mı yükselmiyor. yoksa ttnet benimi kandırıyor. çünkü yazılımsal olarak yükselmesi gerek bir olay için saha ekiplerini yönlendirmek biraz garip geldi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ekipler işe koyulduysa meraklanma hocam :D  onların yaptıgı ayarı kaldırması lazım 

ekip niye geliyorki amk  senin mbiti sabitlemişler degilmi ? tam hızda kopma oldugu için öyle yaptırdın degilmi ? hattı yenilediysen top onlarda yani ara tekrar sikerim sizi acın şalteri len de :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    do_som bunu yazdı

ekipler işe koyulduysa meraklanma hocam :D  onların yaptıgı ayarı kaldırması lazım 

ekip niye geliyorki amk  senin mbiti sabitlemişler degilmi ? tam hızda kopma oldugu için öyle yaptırdın degilmi ? hattı yenilediysen top onlarda yani ara tekrar sikerim sizi acın şalteri len de :D 

Hocam benin normalde kopmalar oluyordu tesisat eski diye hızmı düşürmüşlerdi şimdi tesisatı yeniledim ama tekrar yükseltemiyorlar ekipler gelip ne yapacak ki anlamadım bende normalde telefondan olacak yazılımsal bir ayar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Hocam benin normalde kopmalar oluyordu tesisat eski diye hızmı düşürmüşlerdi şimdi tesisatı yeniledim ama tekrar yükseltemiyorlar ekipler gelip ne yapacak ki anlamadım bende normalde telefondan olacak yazılımsal bir ayar

tekrar ara söyle deki siz benim hızımı düşürdünüz ekib ne alaka de

bunların kafası basmıyor belli bir süre sonra aynı seyleri yaptıklarından dolayı  anlamamıstır sen mala anlatır gibi anlat hızı açsın 

cünkü bende yaptırdım baglantı kopuyordu hat boktanmıs güya hızımızı düsürdüler kopmalar düstüstü  ordan biliyorum 

suan allaha sükür fibernet var ne kopuyo ne bisey oluyor superonline nın gözünü seveyim. 

sen tekrar ara bosver  ama durumu geçmişten bugüne dogru anlat ayrıntılı anlasın  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İnternet hız ayarını telefondan yapabiliyorlar. Müşteri hizmetleri yalan söylemiş. Dayımın evinde Superonline vardı. Normalde sorun yok ama yüksek boyutlu bir şey indirmeye kalkınca kopmalar başlıyordu. Müşteri hizmetlerini aradık hızı 2 megabit düşürdüler kopmalar kesildi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Müşteri hizmetleri yazılımla porta hız profili atayabiliyor. Broadcom chipsete sahip modemler airties için telnet komutları var. Ama porta tanımlı hız profili önemli yoksa downstream müdahale edilemiyor. Asusta direk panelden hat değerlerini max-min snr göre ayarlayabiliyorsun.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar mevcut veri oranını 8191 yapmışlar SNR Marjı 22.8 Maximum veri oranı16124 gün içinde 14900 kadar düşüyor ben yükselttirimi yoksa kopmalar olur mu? kaça kadar yükseltsinler

Toplam Hit: 1247 Toplam Mesaj: 7
hat değerleri