Hata Kodu 800706Be

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar baktım foruma ama bulamadım eger daha önceden açıldıysa affola.. şimdi ben bu zamana kadar msn 8 serisini kullanıyodm (pek yenilik taraftarı biri olmadıgımdan :) ) neyse babam ben yokken yeni 9 u yüklemiş.kendi msni maili ve şifresi kayıtlı olarak açılıyo benimde sadece kullanıcı adım kayıtlı. ilk ondan giriş yaptığımızda "windows live communications" bir sorunla karşılaştı ve kapatıldı diye uyarı geliyo ardından msnden de hata kodu 800706be yi veriyo baktım sanırım msxlabla alakalı oldugunu gördüm yükledim yeni sürümünü yinede fayda etmedi

şimdi entersan olan şu ki ben kendi şifremi girip oturum açtığımda açılıyo yeni bi msn penceresi acıp tekrardan babamınkine girdigimde de herşey normalmiş gibi açılıyo.. sizce mantıgı nedir?

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:
    -----------------------------
    http://www.google.com.tr/search?source=ig&hl=tr&rlz=1G1GGLQ_TRTR322&=&q=800706be+&btnG=Google%27da+Ara&meta=lr%3D
    -----------------------------

bunu yazan arkadaşa teşekkür ediyorum en azından uğraşmış :) bide o kadar biliyoz meraketme herşeyi denedik.

sildim bende yeniden kurdum ama sanırım windows live communicationsla alakalı babamın kullanmış olduğu listeyi alamıyo sanırım. neyse bakıcam bi çaresine

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Yapacakların ve buraya yazılanlar aynı şeylerden ibaret olacağı için dizgeyi eklemiştim, o kadarını bildiğini ben de biliyorum merak etme =)

Toplam Hit: 14176 Toplam Mesaj: 4