folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hatice'ye Bir Umut Olalım, Yardım Kampanyası

Hatice'ye Bir Umut Olalım, Yardım Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Değerli hocalar bugün internette rastladığım bağış kampanyasını sizlere duyurmak istedim, Kampanya yada şahıslar ile hiç bir ilgim yoktur.
    Allah Cümlemize şifalar versin (Amin)

Kampanya: https://www.change.org/p/hacettepe-%C3%BCniversitesi-hastanesi-t-c-sa%C4%9Fl%C4%B1k-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-t-c-ba%C5%9Fbakanl%C4%B1k-kanal-d-show-tv-fox-tv-atv-aile-ve-sosyal-politikalar-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-l%C3%B6sev-hacettepe-hastanesi-onkoloji-b%C3%B6l%C3%BCm%C3%BCnde-tedavi-olan-3-ya%C5%9F%C4%B1ndaki-haticenin-paras%C4%B1z-tedavi-olmas%C4%B1-ve-tedavisinin- 
    -
    Facebook sayfası: https://www.facebook.com/pages/Haticeye-bir-umut-olalım/921918811187913?fref=ts 
    -
    Valilik onaylı yasal bağış hesabı:

-- ŞUBE KODU : 682

ŞUBE ADI: 682-DIŞKAPI ANKARA/GDİŞ

İBAN : TR 380001000682429215265003

HESAP NO : 42921526 5003 / ZİRAAT BANKASI

HESAP ADI : AİDA GANBAROVA ( YARDIM KOMİSYONU ÜYESİ )

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konunun daha önce açıldığını bilmiyordum bu çok iyi olmuş
    kampanya hala devam ediyor benim açtığım konuda ufak bir hatırlatma niteliğinde olsun :)

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 927 Toplam Mesaj: 3
yardım kampanya bağış hastahane hastalık lenf kanseri