HATRED Kavramı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Torrent indirme sitelerinde bir oyunun sonunda HATRED adlı bir versyon yazıyor, bunun anlamı nedir acaba?

Ben baktım neler indirildiğine 7gb dosya 67 part'a bölünmüş:'' hatred-part67.r67 '' vs. şeklinde isimlendirilmiş dosyalardan ibaret fakat .rar gibi değil, peki o zaman nedir bu, nasıl kullanılır?

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    hatred nedir bilmiyorum ama r67 gibi dosya türlerini winrar ile açabilirsin, büyük ihtimal uharc ile şıkıştırmışlardır

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evet, .rXX tarzındaki dosyaların winrarın açacağını gösteriyor fakat işin garip tarafı sadece .r35'e kadar filan winrar iconu oluşuyor geriye kalan .r67'ye kadar tanımsız iconu kalıyor. :/

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Winrar dosyasıdır o, winrar dosya uzantıları olarak r.29'a kadar registryde kaydı vardır, daha sonrasında dosya tipi belli olmaz ama orjinal rar dosyasını bulursan, o zaman o onu acar senin elleşmene gerek yok...

Yani sen

hatred.rar doyasına sağ tuş tıklayıp klasöre cıkart de, bütün partlarıda aynı klasöre koy, o hepsini acıp tek parca yapar...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KieRoN
    KieRoN's avatar
    Erkek
    hatred, fairlight, paradox ... bunlar bi grup hacker olup oyunları crackliyorlar ve internet ortamına sürüyorlar.

ETİKETE GEREK YOK ESKİLER TANIR BİZİ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    o oyunu kıran veya filmi ripleyen kişinin nickidir :)

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    hatred tracker ismidir %99 öyle yazdığına göre, torrent aleminin en baba tracker'ı ise aXXo dur ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Athzai_Khaine bunu yazdı:
    -----------------------------
    hatred tracker ismidir %99 öyle yazdığına göre, torrent aleminin en baba tracker'ı ise aXXo dur ;)
    -----------------------------

Paradox team rox ! 

Toplam Hit: 2033 Toplam Mesaj: 8