Havalı Tabancadan Anlayanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    denizbogac
    denizbogac's avatar
    Erkek

Tüplü havalı tabancam vardı. Şu anda normal havalı tabanca almak istiyorum. Tabanca soda şişesini delecek güçte fakat gürültüsüz olmalı. 500-tl. kadar yolu var. Anlayan arkadaşlar marka bildirirlerse memnun olacagım. Maksat para boşa gitmesin.

yımışak dersin sert çıkar, fırtar mırtar kıçını yırtar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

crosman ın  acayip modelleri var tüplü silahlar üzerine yalnış hatırlamıyorsam firmanın ismi crosman dı 

normal tüpsüz silahı ne yapacaksın ki ? tüplüler daha kullanışlı ve boyut açısından daha ufak...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    denizbogac
    denizbogac's avatar
    Erkek

Degerli kefilim, ilgilenip cevap verdigi için sagol ama soda şişesini delecek bir şey arıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

tüplü tabanca tavsiyem değildir.1-2 atıştan sonra tam verim alamıyorsun.bir de şunu incele

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=1808

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karmen
    karmen's avatar
    Erkek

Zoraki HP-01 sana tavsiyemdir. Bir ara bayağı kullandım.Çok  kullanışlı ve zevkliydi. CO2 tüplü tabancalar tavsiyem değil. Bunda seri atış yapamazsın. Ama peletin olduğu sürece atış yaparsın. Tüplerede para vermezsin. Soda şişesini rahatça kırar. Ben hatta o kadar paraya tüfek mi alsam diye kararsız kaldım. Ama tabanca daha kullanışlı geldiği için tabanca almıştım. yazı 3 ay boyunca attığım peletin haddi hesabı yoktu. Ancak okul açılınca zamanım kısıtlı olduğu için kullanamadım. Birde paraya ihtiyacımda olunca arkadaşıma 275 liraya sattım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    denizbogac
    denizbogac's avatar
    Erkek

Çok teşekkür ederim. Bu uygun görünüyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

karmen bunu yazdı:
    -----------------------------

Zoraki HP-01 sana tavsiyemdir. Bir ara bayağı kullandım.Çok  kullanışlı ve zevkliydi. CO2 tüplü tabancalar tavsiyem değil. Bunda seri atış yapamazsın. Ama peletin olduğu sürece atış yaparsın. Tüplerede para vermezsin. Soda şişesini rahatça kırar. Ben hatta o kadar paraya tüfek mi alsam diye kararsız kaldım. Ama tabanca daha kullanışlı geldiği için tabanca almıştım. yazı 3 ay boyunca attığım peletin haddi hesabı yoktu. Ancak okul açılınca zamanım kısıtlı olduğu için kullanamadım. Birde paraya ihtiyacımda olunca arkadaşıma 275 liraya sattım.

-----------------------------

co 2 tüpleri  60 bar basınç içerir. ne kadar kalite olursa olsun 120 m sn geçemez.  zoraki gerçekten dünya çapında hw 40 gibi isim yapmış havalı silahların ağzını kırdı diyebilirim. muazzam bir tabanca .atışları çok isabetli ve türkiyemizin gururu bir havalı silah.  co2 olmayanlar  bu tip tabancaların tek sorunu tek kurma yoluyla atması ve kaba olmasıdır. 

tüplü dersen ve attığımı vuracam dersen toplu 4 in sw modelini öneririm .çok kalite bir tabancadır. hatta modifiye ile 5.5 atar hale getirilebiliyor. yani modifiyeye yatkın olan tek tabanca bu.

Temel adalettir .
Toplam Hit: 2699 Toplam Mesaj: 7