Hayat Ne Demekdir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    Evet arkadaşlar konuyu geyik bölümüne açacakdım vazgeçdim derin konulara açıyım dedim neyse konuya gelelim sizce hayat ne demekdir bence hayat ne fakirlik ne zenginlik ortası da değil ne biliyim aklımdaki düşünceyi buraya aktaracak yazı bulamıyorum.evet sizce nedir ( her yönüyle )

Every thing"s place and her time reach
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erkanturk
    erkanturk's avatar
    Erkek

hayat sevmek ve sevdiklerinden ayrılmak demektir. hayat bir sınavdır iyiyle kötü ayrılsın diye. BENCE

Dövüşte usta olanlar öfkelenmez, kazanmakta usta olanlarsa korkmazlar. Dolayısıyla akıllılar dövüşmeden kazanır. cahiller kazanmak için dövüşür...." savaş sanatı "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..." M. KEMAL ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    -hayatı yaşamasını biliyosan güzel bişedir
    bilmiyosan pis bişedir
    -paran varsa süper bişeydir
    yoksa yaşamak gibi bi çabanın olmaması gerekir

bence böyle

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    herkezin kendi başrolünü oynadığı, kimine göre iyi kimine göre kötü geçip, kimine göre mutlu kimine göre mutsuz sonla biten filmin adıdır ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bana göre hayt ölümdür
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    hayat bir canlı bombaya 2 metre yakın olmakla 5 metre yakın olmak arasındaki farktır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    sürekli küfür edilen şeydir de "demekdir" yazılmaz. sert sessiz benzeşmesi var. Türkçe'yi güzel kullanalım lütfen. demektir? k dan sonra t yazman gerekir c gelecekse ç olur vs.. neyse kompozisyonum da dd düştü amma napalım daha katkımız olsun bi... :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    hayat ucsuz bucaksız bi deniz. ne sonunu görebiliyoruz nede tehlikeleri...

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    hayat tıpkı bir karıncanın yagmur altında yürümesi gibidir tıpkı bir kaplanın avını parçalaması gibidir tıpkı bir ceylanın daglarda zıplaya zıplaya koşmasıdır hayat tıpkı bir sigaranın dumanıdır hayat anlayacagın acısı ile tatlısı ile herşeydir hayat ölümdür hayat yaşşamdır hayat acıdır hayat kaybediştir hayat güzelliktir hayat eglencedir anlayacagın hayat herşeydir

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
Toplam Hit: 2155 Toplam Mesaj: 9