Hayat Tecrübesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba arkadaslar  seneler önce diger insanlarıda kendim gibi iyi niyetli sanırdım ama bizim kalbimiz temiz fakat onlar tam zıttı piç. 

Bizde piçlik yapıyoruzda etiklik cercevesinde. Arkadasını ölmesi için tuzak kural oclermi dersin biton insanla karsılastım 

Suan orta okulunu okudugum mahallede oturuyorum cocukluk arakdaslarım burda ama görüşmüyorum bos geliyor am göt muhbbeti köşede dikilip 

bunlardan zarar görmedim ama geliyorum simdi saygın orospu cocuguna 

Askerde bir alt devrem vardı  oraya fazla bir cocuktu aynı benim gibi yani barzo ve malların oldugu biryer tuvalate sıcmayı beceremeyen insanlar vardı neyse.

tanıstık yarı hemseri çıktık felan. üst devresiydim bulasıgına yardım ederdim  felan  hiç götlük yapmadım alt devreye toruna :D 

neyse muhabbetler şunlar bunlar ben kacıcam bu karakoldan dedi izine gitti dönmedi çocuk aylarca 

ben nisan ayında izine geldim param pek yoktu  tel caldı bana acil yüz lira atsana tamam kanka ayıp ediyorsun ( bunlar söylenmezde göt olanlara saygımı duyucaz yani )

gönderdim o kacak ben de tekrar gidicem 20 gün sonra. 

Neyse askerliğim bitti bu mal Hâla kacaktı gitti cürük aldı. Asırı derecede uystrcu kullanan biriydi  yani harbiden içtiği maddede taklaya getircek cinsten 1 sene hergün amk  nese

kafası iyi arar kırılmasın diye her dedigine he deriz bilmem ne deriz  beni karsıladı sakaryaya gittim 

Eve geçtik kafam iyi bana göt göt laflar ediyor yok telefonla ugrasma muhabbet edelim  bilmemne benim tarzım bu  amk  

siktir cekicekdim  gidicektim ayar oldum daha orda müsafir cagırıyor   evi mimliymiş bütün köylü gelip geçerken taş atıp kapısına tekme vuruyor amk  gece 3 de kapıya vurdular bu mal da ell lambasıyla cıkıp bagırıyo yapanın anasını sikeyim felan neyse .

Anlatılcak şeyler degil bunlar ama  kredi veriyorum kredi bittiği zaman hertürlü hareketi yapmakta mubah görüyorum kendimi.

100 lira verdik buna askerden izine geldiğimde  lan seneler geçti ben işsiz kaldım yemin olsun 10 - 50 kurusları toplayıp tütün aldıgım günler oldu 

telefonla arıyor napıyon paramız felan kalmadı bozuk paralarla tütün alıyoruz dedim  ibne göndermedi parayı. Parayı harcadıgı konuda ayrı bir ifrit etti beni :D amk köy evine karı getirip sikmiş 

ben kendim sikmiyorum o parayla vay amk. neyse dostlugumuz sarsıldı ama ben eksik birşey yapmadım  telefonu günde 10 kere arıyordu  ölüm tribine girdim yok su oldu bu oldu tamam felan sakinleştiriyordum .  ibne iyicene rahatsız eder oldu  işteyim diyorum 5 kere arıyor mesaj sms whatsap tan birşeyler atıyor  diyorumki calısıyorum kardes atma. 

Trip mi atıyorsun  karılar gibi amk adetlisi dedi bana 45kg 1.60 boyu olan izmirin piclerinden bir cocuk yanımda olsa ona tecavüz ederdim unutmasın diye  adabisinin italyan mafyaya yaptıgı gibi :D

Dedimki bende adetlilere teskere vermiyorlar ama benim var    deyip rpg 7 yi ateşledim üzerine :D arkadas artık karıncalara yem oldu :D D:D:D:D isin espirisi o 

sen cürük al götün yemesin agla dümenden yok anam ayır bbam ayrı sen beni biliyormusun ? yasadıklarını reklam yapmayan insanlar onurludur  babam söyle böyle bilmemne felan diye  ayrıyeti oldugunu düşünüyordu göt yani

=====================

Burdaki genç arkadaslarımız cok temiz nazik ve kibar görüyorum hepsini bitane sik tipli maymun höt dese diyecek birşey bulamıyacak düzgün kendi halinde insanlar cogusu hepsi degil .D 

Demek istediğim hayatınız neresinde olursanız olun kararlarınız olsun ve istemediğiniz şeyleri belirtin şunu yaparmısın ozan hayır yapmam :D bu en dogal hakkımız yani gençler biraz korkak görüyorum.   okulu başaramazsınız kötü biryere düşersiniz orda kendinizi göstermezseniz  sizi ezmeye calısırlar bu insanlar müslüman kimliği taşıyor :D 

Acık sözlü olun ve istemediğiniz birşeyi size kimse yaptırmasın. Ben herkesi kendim gibi gördüğümden cok yardım ettim çok kostum ama kostugum arkadas 4 ay önce seni haftaya cumartesi arıyıcam dedi mesela arakdas kalitemiz bu bu hep olan birşey :D  

İçin özeti 3 yıllık asker arkadasımızla onun yaptıgı götlük yüzünden siktiri cektim  askerlik ayrıdır dostlukları felan derler beni üst devrem 100 lirama iş oldu sultanbeylide orospu cocugu anandan cıksın :D gücümüzde yetmiyorki amk sancaktepede çete gibi yarak gibi biryer sen kimsin niye geldin felan diye çeviyorlar alamazsın yani  neyse benim gevezeğim bukadar enerjim düştü :D 

Ek olarak söylemek isteğim birşey vardı unuttum diger arkadaslar ince den yaşadıgı kazıkları ve götlükleri yazıp genç arkadaslarımıza tecrübe olsun diye ugrasıyorum

do_som tarafından 14/Tem/17 11:31 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Hayat tecrübesizliginden başkan. Askerlik arkadaşlarımdan 2 yada 3 tanesi facemde ekli okdr.  Bölükten çıkarken aldım çantamı çıktım mk koyarım göt gibi dönek adamların . 

Sen fazla prim vermişsin :)) 

Dur be kadınnnn....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Hayat tecrübesizliginden başkan. Askerlik arkadaşlarımdan 2 yada 3 tanesi facemde ekli okdr.  Bölükten çıkarken aldım çantamı çıktım mk koyarım göt gibi dönek adamların . 

Sen fazla prim vermişsin :)) 

hocam vicdan sahibiyiz cocuk tek basına bir köyde yaşıyan birisi

ve bnzyi denilen boku içtiğinden ölecek kalacak felan diye hep yardım etmek istedim 

adam bize karı dedi :D yüzüme söyleseydi belki birşey yapardım belki yapmazdım yada sözlerimle sikerdim

götü hiçbirşeye yemiyen bir insan. köyüne gittik  yoldan gidiyoruz burda köpek var nasıl geccez şimdi şuraya girdik napacaz simdi bilmemne 

bitane adamı getirdi  yası büyük 40 yasında kafamız iyi oturuyoruz adamada içirdi  ekmek bıcagını alıp seni kurban edicez abi kelime şahadet getir dedi adamın benzi attı amk

o an tanıdım yani :D 

prim olayına katılmıyorum hocam aslında haklısında askerlik arkadası bu amk yapmayan bilmez  cok farklı bir duygudur  kardes gibi hissedersin hepsiyle tabi göt olanlarıda çok gördükte sayılıydı sevdiğimiz insanlar  sansar salvonun da dedigi gibi duygusal olmaya gerek yok :D

do_som tarafından 14/Tem/17 11:48 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Sen bosuna okadar hosgoru yapmissin herife..

Mesela ben de cok zor zamanlar yasadim kis mevsiminde 1 kilometre yolu sulu ayaklarla yurudum cebimdeki 5 lirayi harcamamak icin ama 2_3 samimi oldugum arkadas isteyince verirdim. Neyse yine bi gun knk dedigim  cocuk borc istedi verdim 5 lira (1 haftadir bitmesin diye sakladigim para) aldi sevgilisini cikti gitti gezdi falan ertesi gun geldi istedim yok dedi 1 hafta 1 ay oldu bu arada hergun gidip  kantibden tost  aliyor oc. Ben de ogle yemeklerinde falan sote biyer bulup saklaaniyorum ki kimse görmesin  halimi diye mq. Cocuk.vermedi parayi falan . Oyle kapandi icimize attik. ( miktar kucuk olunca yasanan komik geliyor ama o zamanlarda 5 lira demek bana cok asiri lux demekti) 2. Vaka olarak yine 30 lira akbil parasi var kuzen istedi verdim 1 ay okula yurudum o yuzden ama amk kuzen bile serefaiz cikti o iylige ragmen arkamdan is cevirdi. Ek olarak yine bi kizla konusuyom bnm sms bitti o ara kuzen yazdi kizla sevgili oldular amk kizi da aldi elimden :D ben salak gibi icime atiyorum. Neyse yillar gecti simdi yilda bir olsada gorusyorduk hala ayni serefsiz karakterdeydiler. Diger arkadas 8 bin lira borc istedi elimde varken vermedim cok iyi ettim . Anasinin kine kadar yolu var. Bunlari topladim yuzlerine saydim yaptiklarini hassktrn dedim ciktim.

3. Vakada laptop sattim yardim ettim parayi alamadim.

4. Avaka bana web sitesi yaptirdi (baska kuzen) 300lira para almis yemis bana da yok diyor oc. 

Akrabalarimin amina koyim oclari.

Kaba hatlari ile anlattm mobildeyim.

Kisacasi aklim badima geldi biraz gec de olsa.

Haa bi de universitede 4 kisi evde kaliyorduk bigun tatil donusu amk evlatlarinin 3 u de baska eve cikmis beni siktir ettiler ben de 1 gece sokakda takildiydim analaroni sikecem bulursam kinim hala taze. 2 tanesi bursali 1 i ıstanbullu. Oc evlatlari.ben aylik parayi duzenli verip faturalari odeyip duzen isteyip  market fisi isteyince yedikleri paralari aciklayamadilar. Oc evlatlari... ondan boyle oldu. Durust olursan sikilirsin diyorlardi inanmiyordum dogruymus.

Suanda hic reel olarak gorustugum arkadasim yok. Hafta sonunu odamda yalniz geciriyorum aylardir hoc aosyal aktiviytem yok. Cok mutluyum. Orospu ruhlu insanlardan nefret ediyorum.  

Olur da okuyup ders almak isteyen varsa sunu bilsin .. 100 insandan 1 i gercekten size arkadas olabilir 99 u serefaiz adi haysiyetsiz cikarci oc dur. Ona gore adam secin basiniz agrimasin sonra.

Ek : kuzen de hap atiyor ot iciyor y**k.kafaliya soyledim kac kez dinlemedi kendi bilir mak. Eşşek  kadar oldu hala boktan islerle uğraşıyor.  Aptal insanlara musamaha gostermek aptalliktir acik ve net

dcpromo tarafından 14/Tem/17 13:02 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Kime sorsak hep arkadfaş çevresi dönek oç bla bla bla ama bizde birilerinin arkadaşıyız onlarda bize öyle söylüyordur dimi.Peki neden ? Bence HERKES kendi menfaatini düşünüyor çünkü

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    samast bunu yazdı

Kime sorsak hep arkadfaş çevresi dönek oç bla bla bla ama bizde birilerinin arkadaşıyız onlarda bize öyle söylüyordur dimi.Peki neden ? Bence HERKES kendi menfaatini düşünüyor çünkü

Herkes düşünür onda problem yok olmasi gereken o zaten . Ama bazilari o.cocukluguna varana kadar dusunuyor orda problem basliyor. 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    samast bunu yazdı

yok be baba icimizde iyilik var  yani merhametli biriyim

cocuk bir arıyor aglıyor koskoca cocuk benden büyük 27 yasında evlenmis bosanmıs felan birisi 

aglıyor kendimi öldürücem diye ben şmidi siktir git ulan desem agarıma gider ama intihar eidcek adamda aglayıp sızlamaz bunuda cok iyi biliyorum

işte her geçen bir gün bir kahpeyle daha tanışıyırozz.

Askerde bile alt devrem olsun torun olsun  bir kelime etmemisimdir. torunun iri geldi safagım 25 felan  nöbet tutuyorum celik yelekle tutmak gerekiyor 

torun gelir gelmez belim agrıyor oram agrıyor ben takmıyıcam fleanlara girdi  tek kelime etmedim uçak savarımın basına geçtim aynı su sekilde yattım 

etraf  garip insanlarla dolu ha birde not düşeyim bu yukarıda bahsettiğim arkadas aldıgı cürük raporunu gösterdi askeri hastanelerdeki doktorlar gerçekten insan sarrafıdır

pskolojiden felanda girmiş bi kagıt getirdi aşaya bak diyor yukarı bakma bende yukardakini okudum :D kendi için başkalarını kullanmaya meyilli bir yapısı vardır diye not düşmüşler

ta ogün gözümden düştü  ulan beni misafir ediyor evi taşlıyorlar gittiğimiz yerde saat 3 de kapıyı kırmaya calıstılar amk   ben böyle durumda olsam kimseyi cagırmam utanırım

keske şöle gamsız yavsak ibine olsaydıkda su dünya hayatında daha az düşünüp yaşasaydık 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    samast bunu yazdı

cocukla 2014 de askerliğim bittiğinden beri aslında odanda öte bu gavat sabah ben uyurken nöbet için bu gavat sabahları telefonu arıyıp ozanı verin gay heralde teşhisi koydum amk

siktir cektim aramadı daha biton sey tanıyamıorsunki kafa dengi geliyor harketleri 4-5 tae ülke gezmiş kültürü felanda var ama karakteri yok

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aslında burda duygu sömürüsü bıcagı sırtıma yedim ay oy tarzı konusmuyorum hayat felsefeme ters 

sadece genç arkadaslara iyi arakdas seçip herşeye evet iyilik yapayım felannı filanı geçin kisinin kendisinden baskaıs iyilik yapamaz 

nerden cıkıyor böyle dalyaraklar karsıma anlamadım amk fabriakya giriyoruz hepsi hapcı sekerci gece vardıyasında patlıyanmı dersin  ne bok bok durumlar

mdma yı icat eden adam mezarında geri dönmüştür o uguldunun içinde mdma alıyorsunuz  mdma da degildir de neyse 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Başkan fazla takılmışsın elemana boşver yapacak bişey yok. Askerde çocugun biri vardı nöbet agacıydı  mk. Ben yazıyordum nöbetleri çocuk geldi nöbette kendimi kesecem yarak kürek diyor. 

Yapacak bişey yok dedim nöbeti tutacaksın git kes kendini dedim bir bok olmadı. Kesmedi kendini.

Askerden sonra üniversiteye gittim kendi şehrimde okudum. uzaktan gelen bir yavşak vardı. yardımcı oldum babası yoktu annesiyle kalıyormuş. Yardımcı olduk bir ton ibne sonunda çıktıgım kıza yazıyormuş.aynı sınıftayız çocukla aynı sırada yanyana oturuyoruz düşün. Kavga ettik bayıldı piç geberecek hiç ellemedim gebersin bırakacan böylelerini ambulans çagırmış diger arkadaşlar . Sildim çocugu saglam ezdim sınıftada okulu bıraktı mk hala konuşmam :D 

Yani yedigimiz kazıklar hayatttan ders almamız için gerek ..

Gereginden fazla önemsiyorsun. Çocuk dünyasını bitirmiş ayrıca bonzai kullanıyorsa . Bitmiştir olay. 

uzak durman senin saglıgına komple iletişimi kes. Adama sıfırdan yeni bir başlangıçta yaptıramazsın işsiz ne olsa başlatırsın bir iş bekar evi adam sıfırdan geri başlar ama .

Kimyasala bagımlı sıkıntı başkann dönüşü yok.

Dur be kadınnnn....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Başkan fazla takılmışsın elemana boşver yapacak bişey yok. Askerde çocugun biri vardı nöbet agacıydı  mk. Ben yazıyordum nöbetleri çocuk geldi nöbette kendimi kesecem yarak kürek diyor. 

Yapacak bişey yok dedim nöbeti tutacaksın git kes kendini dedim bir bok olmadı. Kesmedi kendini.

Askerden sonra üniversiteye gittim kendi şehrimde okudum. uzaktan gelen bir yavşak vardı. yardımcı oldum babası yoktu annesiyle kalıyormuş. Yardımcı olduk bir ton ibne sonunda çıktıgım kıza yazıyormuş.aynı sınıftayız çocukla aynı sırada yanyana oturuyoruz düşün. Kavga ettik bayıldı piç geberecek hiç ellemedim gebersin bırakacan böylelerini ambulans çagırmış diger arkadaşlar . Sildim çocugu saglam ezdim sınıftada okulu bıraktı mk hala konuşmam :D 

Yani yedigimiz kazıklar hayatttan ders almamız için gerek ..

Gereginden fazla önemsiyorsun. Çocuk dünyasını bitirmiş ayrıca bonzai kullanıyorsa . Bitmiştir olay. 

uzak durman senin saglıgına komple iletişimi kes. Adama sıfırdan yeni bir başlangıçta yaptıramazsın işsiz ne olsa başlatırsın bir iş bekar evi adam sıfırdan geri başlar ama .

Kimyasala bagımlı sıkıntı başkann dönüşü yok.

aynen öyle ben verdiğim sözü tutan insanım bu orospu cocugunun yanına sakaryaya gittim.  gittiğim ilk dakkası cocuga dalacaktım o derece sinirlerimi bozdu benim

paranoyaklasmıs amın cocugu breaking bad hesingerg sanki kim napsın seni müpto. bana diyorki su sokaktan gitmiyelim şurdan gidelim aha polis geçti 

illegal bir durumda yok yani şurdan gitmeyelim aman ses çıkarma yok köpek saldırır gecenin 3 ünde mezarlıga soktu bizi amın cocugu  yinede arkadaslıgımızı yaptık

ben bundan sonra kimseyi siklemem siklemiyorum bana tek ögrettigi şey tecrübe oldu böyle kaşar insanlarla arkadaslık etmeyin 2 dediği birdediğini tutmayan insanlarla sakın ha 

Toplam Hit: 1699 Toplam Mesaj: 11
hayat tecrübesi