folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hayıra Bulaşacak Gıda Toptancısı Arıyorum

Hayıra Bulaşacak Gıda Toptancısı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı

@antivir-US hocam,

Zaman zaman ben de birşeyler yapmaya çalışıyorum. Nacizane fikrim BiM - A101 gibi ulaşılabilir zincirlerden direkt olarak hediye kart almanız. Bu kartlar 25TL ve katları şeklinde ve parçalı da kullanılabiliyor. Bu şekilde operasyonunun kolay olmasının yanısı sıra aslında her evin ihtiyacı aynı olmadığından kişiye bu tercihi bırakmanın da avantajı oluyor. Yani belki yağ, belki çay, hatta belki taze meyve sebze ya da süt eksiği daha önemli olabilir..

Saygılar ...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Selamlar hocam.İstanbul da bu tarz paylaşım yapan gruplar var. Onlar ile irtibata geçerek en uygun fiyatları alabileceğin yerleri sana söyleyebilirler.Senin aldığınla onları karşılaştır hangisi uyarsa ordan devam edebilirsin.Toptancınında hayır işi yapanı olduğunu unutmamalı.Alllah önce nasip sonra kabul etsin inş

Hayra vesile olan hayır yapmış gibidir(sav)

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Tebrik ederim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

hocam ankara da isen gimata gelebilirsin. Toptancılardan alırsın. Gerekirse pazarlıkta yaparsın daha uyguna gelir. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı

Rami gida toptancilarini oneririm hocam, perakende alabiliyosun ufak cuval falan alabiliyosun.

aynen uğramadan masaya oturup pazarlık etmeden diğer fiyatlara bakma bile

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

hocam buldunuz mu bilmiyorum ancak,

istanbulun neresindesiniz ?

Ümraniye de yahut yakın bir yerde iseniz aramızın iyi olduğu, samimiyetinizin iyi olduğu bir toptancı abimiz var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

Ümraniye de yahut yakın bir yerde iseniz aramızın iyi olduğu, samimiyetinizin iyi olduğu bir toptancı abimiz var.

Hocam merhaba

Konu açma sebebim işte bu. Ben halkalı merkezdeyim fakat hiç sorun değil arabama biner gelirim. O zaman seninle bağlantı kuralım sana uyar mi. Böyle aracılık yapacak bir arkadaş ve para geliyor diye ellerini ovuşturmayan kendisinden de az miktarda fedakarlık yapacak esnaf arıyorum.

Mümkünse haberleşelim hocam uyar mı sana?

Diğer arkadaşlarımın güzel sözleri ve yardımları için teşekkür ederim.

Not:

Şuanki maddi durumum nedeniyle bu işe sadece aracılık edebiliyorum. İns. Gün gelir bana ve hepimize nasip olur

antivir-US tarafından 26/Şub/18 11:49 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    nposeLx bunu yazdı

Hocam merhaba

Konu açma sebebim işte bu. Ben halkalı merkezdeyim fakat hiç sorun değil arabama biner gelirim. O zaman seninle bağlantı kuralım sana uyar mi. Böyle aracılık yapacak bir arkadaş ve para geliyor diye ellerini ovuşturmayan kendisinden de az miktarda fedakarlık yapacak esnaf arıyorum.

Mümkünse haberleşelim hocam uyar mı sana?

Diğer arkadaşlarımın güzel sözleri ve yardımları için teşekkür ederim.

Not:

Şuanki maddi durumum nedeniyle bu işe sadece aracılık edebiliyorum. İns. Gün gelir bana ve hepimize nasip olur

uyar tabi hocam. öm gönderiyorum size şimdi

Toplam Hit: 2478 Toplam Mesaj: 19
hayır hayır işi