folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Hayko Cepkin-Live At Rock"N Coke "07

Hayko Cepkin-Live At Rock"N Coke "07

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    italyan bunu yazdı:
    -----------------------------
    pit10din bunu yazdı:
    renegadealien bunu yazdı:

Bu herifi yakalarsam bi skicem, kapalı olan gözü, diğerinden fazla acılacak...

hocam ne yaptı söyle cezasını biz keselim :D hayko hoştur yyaa yapmazdı ipnelik :D

Haykonun dini,ırkı ayrı bi kenara tipi bile ofsayt.Aq onun.Rene sktikten sonra onu sikicek çok kişi var.ONa göre sk :)

Alın size deccal aq herkese deccal diyodunuz alın bunada diyin.Doğru düzgün insanlara çamur atacağınıza böyle ipnelere çamur atın.

italyann allah belani vermeye muahahaah bi daha sana $izo konferansi yok saçmalion aq :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:

yaw hocam ne deccalı amk dini öğretme bana gözünü sewiyim :) sadece paylaşım olarak gör dış görünüşe göre kimseyi de yargılama dinimizde böyle bişey yok ;)

Yok la.Ben aşırı dinci elemanlarla dalga geçiyorum aslındada fark edemedin.Her boka deccal diyolar ya.Alsınlar aq bunada desin.İpnenin biri bana deccal diye birini göstermişti adamı meydanın ortasında yatırıp s*kmediğimiz kalmıştı.

paylaşıma laf yok.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    olm bende varmıyım la orda varsa indirip kendimi izliiim a.q ...sikim haykoyu

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı:
    olm bende varmıyım la orda varsa indirip kendimi izliiim a.q ...sikim haykoyu
    olum video değil lan ses kayıt mp3 XD ama sesini belki duyarsın :D yanımızda bi yerlerden çekmişler sanki XD bi tane kız wardı bağırıyodu "hayko buraya gel" onu duydum şahsen XD

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

Paylaşım için sağol pit10 

Bu adamın sevmeyeni cok ya Kadir Has da biri buna bişey bişey olursa ne yaparsınız dedi.Gözüme kestirirsem döverim dedi. Ordan başka biri hangi gözüne diye bağırdı duymamazlıkdan geldi ipne. Nedendir bilmem bende kıl oluyorum..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    LostDream bunu yazdı:

Paylaşım için sağol pit10 

Bu adamın sevmeyeni cok ya Kadir Has da biri buna bişey bişey olursa ne yaparsınız dedi.Gözüme kestirirsem döverim dedi. Ordan başka biri hangi gözüne diye bağırdı duymamazlıkdan geldi ipne. Nedendir bilmem bende kıl oluyorum..

olum öğretemedim yyaa pit10 değil amk pit10din rulz XD hee bu arada parçaları dinlerken pogo yapma ihtimaliniz yüksek söyliyim :D

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bulanik
    bulanik's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Bu herifi yakalarsam bi skicem, kapalı olan gözü, diğerinden fazla acılacak...

:D:D
Toplam Hit: 1911 Toplam Mesaj: 18