folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Haziran Ayi İtibariyle Telefon Tavsiyesi İstiyorum

Haziran Ayi İtibariyle Telefon Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

A7 2016 telefonum aniden ekrani bozuldu orjinale 650 tl istediler bende yaptirmak istemedim bir tane lcd ekran tsktim gozu yordugunu anlayinca elimdrn cikardim

Hep hayalimde imei cakilan bir tekefon getirmek vardibki artik zaten adamlar bunu ticarete dokmusler hazir imei cakilmis xiaomi redmi note 6 pro aldim sonrasinda sorunlar basladi imei cakildigi icin telefon ulasilamama problemi yasatiyordu telegram gruplarinda bir dosyanin degismesi gerektigini filan yazdilar hindistan uretim oldugundan kaynaklandigini yazdilar bir suru sey ama duzeltilebildigini de soylediler kilit acilmasin azim dediler 1 hafta suruyor ona da uyuz oldum isyerinden biri istedi ona sattim durumu biliyor

Tum bunlarin sonucunda telefon ihtiyacim dogdu su an alcatel idol 1 sanirim oyle bir tel var elimde ondan yaziyorum

İstedigim seyler en onemlisi sarj uzun ekran suresi almak istiyorum gunluk 200 mail aliyorum

Fotograf kalitesi de fena olmasin

Oyun filan oynamam vaktim yok pubg nedir bilmem

Aklimdakiler

Redmi note 7

Gm9 pro (bunu ovenlerdr dovenlerde cok anlamadm)

A30

M20

Redmi note 6 pro 

Ne olursa olsun tr garantili cihaz alicam 2. El de olabilir 

Kullandiginiz memnun kaldiginiz cihazlarinda soyleyebilirsiniz bu arada telefona cok para vermek tarzim degil en fazla 2k 

İphone kesinlikle istemiyorum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Bende sorayım beyler bir telefon lazım pedere takside navigasyon için .

Sorarım size piyasanın en iyisi nedir ? 1200 tl bütçe

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Up olsun alacaz bugun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 597 Toplam Mesaj: 3
haziran cep telefonu tavsiyesi