Hazırlık Muafiyet Sınavı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KabileReisi
    KabileReisi's avatar
    Erkek

beyler elinde ingilizce hazırlık muafiyet sınavı için sınav örnekleri veya soruları olan varsa burda paylaşabilir mi? Kendi adıma İstanbul Ticaret Üniversitesi veya Yaşar Üniversitesi olursa iyi olur..bu konu altında paylaşabilirsiniz..herkes faydalansın ..vesselam 

opel corsa,ben de korum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    musa393 bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler elinde ingilizce hazırlık muafiyet sınavı için sınav örnekleri veya soruları olan varsa burda paylaşabilir mi? Kendi adıma İstanbul Ticaret Üniversitesi veya Yaşar Üniversitesi olursa iyi olur..bu konu altında paylaşabilirsiniz..herkes faydalansın ..vesselam 

hocam özel ünilerde hazılık atlama zor para demek çnkü devlette kolay arkdaş what is your name bile sormuşlardı

ama tavsiyem okulun sitesinde eski yılların profiency sınvları örnekleri vardır veya google de arat

kitapm olarak da cesur öztürkün profiency kitabı var al çöz eski sınavları çöz

ssınavada bi essay yazdırırılar 2 tane parça veriri soru sorar listenin olur

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

upload ediyorum şimdi.. elimdeki sınav örneklerini paylaşırım. İmkanın varsa bu sınavlara hazırlayan kurslara gitmelisin ama iş işten geçti gibi :) zaman azaldı. Temelin varsa biraz çalışırsan geçme şansın var.Tabii üniversiteden üniversiteye değişiyor.

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

buralara bak

http://www.yadyok.boun.edu.tr/buept/index.htm

http://www.transparent.com/tlquiz/proftest/index.htm

yaklaşık 70 mb bişey upload ediyorum.. işine yarar.. bitince verirm burada

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KabileReisi
    KabileReisi's avatar
    Erkek
    eyv kardeşim sağ ol. :) 

opel corsa,ben de korum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

elimde baya bi gigabytlık arşiv var onları upload etmem mümkün değil.. muafiyetle yada hazırlıkla ilgili sorun varsa yardımcı olurum. Bence hazırlık gereksiz birşey, çünkü arkası %90 doldurulmuyor.Hazırlığı aldıktan sonra ilerletmezsen yada olan seviyeni koruyamazsan gerilersin.O zamanda hazırlığın bi anlamı kalmaz.Bir çok arkadşaım hazırlık almasına rağmen artık cümle bile kuramıyorlar :) tekrar yoksa hiçbirşey yok. Ben de bazen teknik kitaplar okuyorum, yabancılarla konuşuyorum v.s. pratik olmak zorunda..

Status:  30.09MB of 69.01MB
    Time Left:  00:27:21 (at 24.28 KB/Sec)
    Elapsed:  00:21:09

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stringcompare
    stringcompare's avatar
    Erkek
    ytü de okuyan var mı ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

upload bitti.. isteyen indirebilir :)

http://www.sendspace.com/file/fqukva

imkanım olsaydıda arşivimi upload edebilseydim.. güzel şeyler var, gramer kitapları da koydum, listening için alıştırmalarda var.. çıkmış sınav soruları da var bi kaç üniv. in

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KabileReisi
    KabileReisi's avatar
    Erkek

eyv hacı sağ ol..msn verdim eklemedin hala  

legion_of_doom bunu yazdı:

opel corsa,ben de korum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek
    bana mesaj gelmedi hocam. şimdi gelen kutusuna tekrar baktım tek bir mesajın var ondada msn yok.Senin de başka mesajın yok, sanırım gönderemedin..

Toplam Hit: 2806 Toplam Mesaj: 10