folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hazırlık Sınavı

Hazırlık Sınavı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    gecmişim hazırlıgı saolun arkadaşlar yardımlarınız icin, valla yaptıgımı yaptım cıktım sonra 1 sene gitti kaldı 4 sene
    belki fazla olur bu ama, istanbul ticaret ünisinin hazırlık sınavı ile ilgili bilgisi olan varmı?onemli bir mevzu varda,sitesindeki ornek sorulara baktım onun dışında bişiler soliebilecek olan varsa cok makbule gecer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    frosttear hocam tebrik ederim. Hazırlık sınavı hakkında bilgi derken şunları söyliyebilirim. 19 Eylülde hazırlık atlama sınavı var. Onda başarısız olanlar yani hazırlık okuyacak olanlar için 25 Eylülde seviye tespit sınavı var.

Ben burslu olduğum için(enayi ir2:)) ve aynı zamanda tatil yapmak istediğim için 19 eylülkü sınavda bi iki karalayıp kağııd vercem. 25 eylüldeki sınavda düzgün yapcam.

Sınavın saatini filan istiyorsan onu da söyliyebilirim.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    saolasın fistandantilus,sitelere baktım baya bilgi buldumda hepsi resmi şeyler,giren tecrübe eden hakkında kişisel bilgileri olan biri bişiler soylerse guzel olurdu ama olmassa da olsun artık...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    bazı üniler mesela benim üni ki 9 eylül olur kendisi muhafiyet ve seviye tespiti beraber yapıor hocalar ona göre ben girdim hazırlık gecme niyetim yoktu girmicektim ama aynı zamanda kur belirlemeydi...

ne soruolar diosanız sunun gibi:

http://www.ydy.deu.edu.tr/test/Yazdir.asp?Tst_ID=32

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    agalar bu olay üniden üniye değişir.Kendi üninizin web sitesinde herhangi bir açıklama yokmu? Kimisi şıklı demiş öyle bir üninin ingilizcesinden bi bok beklemeyin zaten. İstteki çoğu üni yeterlilik adını verdiği final tarzında sınavlar yapar. Reading Writing - Listening ve Grammer bu 3 bölümensınava girersiniz belli ortalamayı alır geçersiniz. Hazırlık sınavının zorluğu sadece ünide dile ne kadar önem verildiğine bakıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bucky
    Bucky's avatar
    Erkek
    Kardeş ben de o sınawa girdim ayın 7 sinde . Bizim üniv.de (Erciyes) 2 aşamaydı sınav : 1.si test ondan en az 50 alırsan geçiyosun 2.si writing + listening 3ünün ortalamasının 60 ı geçmesi lazım (ayıptır sölemesi ben 62 ile geçtim hazırlığı ) Ama bunlar her üniversiteye göre değişiyo sen en iyisi sizin üniv.in internet istesine gir orda ayrıntılı anlatımı wardır . Haa bi de ben bilmiyorum ama büyüklerimden duyduğuma göre üniv.in hazırlığından pek bişe bekleme yani ingilizceyi orda da adam gibi öğrnemiyosun
Toplam Hit: 3209 Toplam Mesaj: 27