Hdd Kilitlenme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek

arkadaşlar bi pc geçti elime eleman kaçan win7den yakalanmış şu an format atmaya uğraşıyorum ama bir türlü atamadım xp filan alayını denedim yok olmuyo nasıl halledebiliriz bu sorunu bilen varmı

her şeyin bir bedeli vardır ödenmiş yada ödenecek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

hocam dediğinden hiç birşey anlaşılmıyor.

om mani padme hum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek

sorun şu kaçak win 7 güncelleme alınıp yakalanmış ve adamlar para verip almadan format atılmasın diye bi düzen atmışlar hddye muhtemelen hddyi biçimlendirmeme rağmen önyüklemeye geçmiyo

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

hdd yi söküp başka pc de formatla 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _CD_
    _CD_'s avatar
    Erkek

ilk kes böyle bir durum gördüm 

edr commander veya live cd linux tabanlı bir cd ile çok rahat biçimlendirme yapabilirsin 

Algoritması yok bu aşkın; 8 Harf 3 Hece.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    captain bunu yazdı

sorun şu kaçak win 7 güncelleme alınıp yakalanmış ve adamlar para verip almadan format atılmasın diye bi düzen atmışlar hddye muhtemelen hddyi biçimlendirmeme rağmen önyüklemeye geçmiyo

Kullandığın DVD ya da DVD okuyucuda sıkıntı olabileceği aklına gelmedi mi ?

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    efsane_212 bunu yazdı
    captain bunu yazdı

Kullandığın DVD ya da DVD okuyucuda sıkıntı olabileceği aklına gelmedi mi ?

adamda sorun olmaz bill gates (Odeme kapisi aga adamin adi bile) yeni bir sistem yapmistir biosu update edip cd keyi online kontrol edip orjinal degil ise hdd yi kitliyordur. Bizim basimiza gelmeme sebebi de arkadasi Microsoft beta tester olarak secmis olmasi olabilir.

Sakasi bir yana bir yerde hata yapiyorsun yada bir seyin bozuk; Bios ayarin da filan da problem olabilir. HDD SATA 3 dur cd'nde sata driveri yoktur olurda olur bu tarz seyler.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Bazen internette yazı okuyorum bi sik anlamıyorum acaba sorun bende mi diye düşünüyordum fakat değilmiş demekki :S

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek

arkadaşlar 3 win7 çektim olmadı 2 xp çektim yine olmadı 98le hddyi komple göçerttim anca temizledim...tabi hdd deki verilerin hepside gitti tahminimce adamlar başlangıç sektörüne bi şeyler yapmışlar he bu arada donanımlarda bi sıkıntı yok şu anda aynı donanımlar win7yi kuruyo

Toplam Hit: 942 Toplam Mesaj: 9