HDD Recovery Oluşturmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

bugax bunu yazdı:
    -----------------------------
    yedek aldım diyelim,daha sonra da yedeği geri yükledim . yedek aldıktan sonra yaptığım işlemlerin registry kayıtları falan silinmiş olarak mı yüklüyor yedeği ? yani yedekleme işleminden sonra yüklediğim dosyalar siliniyor mu ?
    -----------------------------

e tabiki...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

peki makine marka bir makine ise ve zaten f11 e tanımlı bir recovery var ise bizim yaptığımızıda f11 tuşu ile başlatmaya ayarladığımızda.başlangıçta f11 tuşuna basınca hangi recovery gelir.

örnekle şöyleki benim makinem x firmasının ve üzerinde vista yüklu geldi adamlar diski bölmüş bir kücük bölüm yapmış adınada reconvery demişler.açılışta f11 tuşuna basıncada direk fabrika yüklemesine dönüyor.ben ne yaptım format attım win7 yükledim sonra denedim başlangışta f11 e basınca hala makine orjinal vistaya dönebiliyor yani fabrika çıkışına (çünkü ayrı bir bölüm yapmışlar d sürücüsü gibi;).şimdi bu programla win7 yi yedeklersek f11 e tuşunuda tanımlarsak.başlangıçta f11 e basınca ne olucak.hangi reconvery çalışıcak.fikri olan..?

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Harddiskim tıka basa dolu. External HDD ye yedek alabilir miyim?

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
Toplam Hit: 11502 Toplam Mesaj: 14