folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hdtune'da Health Hatası

Hdtune'da Health Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

şu sarı ile işaretli sorun, problem yaratacak bir sorun mudur?yani fiziksel sıkıntı mı yoksa yazılımsal mı? nasıl düzeltirim? 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Upp bende merak ettim

Memento Mori
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

http://www.enpedi.com/2016/02/smart-degerleri-nedir.html?m=1.    Burdan bakabilirsin hocam tum hatalarin aciklamasi mevcut. Faideli olabilir belki.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı

http://www.enpedi.com/2016/02/smart-degerleri-nedir.html?m=1.    Burdan bakabilirsin hocam tum hatalarin aciklamasi mevcut. Faideli olabilir belki.

11 Calibration Retry Count Bu veri okuyucu kafanın yanlış konum aldığı olayları gösterir. Şöyle ki; Kafanın atıyorum 55. sektöre gitmasi gerekiyor ve buna göre harekete geçiyor. Ancak bir de bakıyor ki durduğu yer 56. sektör. Normalde ilk denemede 55. sektörü kesin olarak bulması gerekirdi. Bu değer de diskte mekanik sorunlar olabileceğinin bir habercisi.

yazıyor ama ben hiç birşey anlamadım, yani ciddi bir sıkıntı mı var yoksa normal bi sorun mu,yada ne yapabilirim 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

garantisi devam ediyorsa yedek alıp direk gönder hocam sağlam harddiskim çöktüğünden beri hddlere güvenmiyorum. ne hikmetse bu sorun genelde samsung disklerde oluyor   

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

hireen boot ile repair etmeyi dene düzelmiyorsa servise gönder değişim yapacaklardır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

forumlarda uzunca bir süre araştırdım, sanırım tüm samsung haricilerde bu hatayı veriyor. aidata ile baktım aynı değer yazıyor ama bi sorun yok görünüyor. hdtune ve samsung ikilisiyle alakalı sanırım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

benzer bi problemi seagate 500gb taşınabilir hdd'de yaşamıştım geçen sene. dosya kopyalarken anlık hız kayıpları yaşıyordum usb 3.0'da 2 mb/sn ile 7 mb/sn gibi sonra servise verdim değişim ürünü aldım ama bu seferde hiç çalışmadı usb'den bağlayınca. neyseki para iadesi aldım sonunda. o günden beri seagate ürünleri ve servisinden uzak duruyorum wd ile yola devam amazondan aldığım 2 tb hdd 2 yıldır canavar gibi işimi görüyo maşallah

Kernel_Panic tarafından 06/Şub/17 01:16 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
Toplam Hit: 1333 Toplam Mesaj: 8
harddisk hdd hdtune